17.září 2007

Kultura a hudba Zachraňte koně

21. 9. 2007 se koná v KD Rubín benefiční koncert pod záštitou Úřadu městské části Brno - Žabovřesky na záchranu útulku pro týrané koně. Jedná se o malou farmu v Topolanech u Vyškova, která se potýká opravdu s nemalými finančními problémy. Vzhledem k tomu, že se o farmu, na které je průběžně 57 koní, stará majitel v podstatě sám, nejedná se o žádné nadstandardní vylepšování, ale skutečně o existenci. Získané finanční dary i výtěžek z koncertu bude použit podle výše získaných prostředků na opravu střechy, plotu, krmení.

účinkují: skupina KAMELOT, PIKNIK Fr. Šauera a Pavel Kuda - brněnský Michal Tučný, pořadem provází Světlana Nálepková

Začátek v 19.30 hod.

Celá akce se jmenuje "Zachraňte koně" stejně jako tento útulek a také asi nejznámější písnička skupiny Kamelot. Ta bude hlavním účinkujícím tohoto koncertu. Krátkým vystoupením akci podpoří také skupina Františka Šauera se zpěvákem Pavlem Kudou - brněnským Michalem Tučným. Večerem bude provázet velká milovnice koní herečka Světlana Nálepková.

Pro tento projekt jsme získali i podporu Marty Kubišové, která se svým pořadem "Chcete mě" už několikrát tuto farmu navštívila, a proto velmi dobře ví, jak potřebná je pomoc. O připravovaném koncertu bude informovat ve svém pořadu 15. 9. 2007 na ČT 1.

Všichni, kteří by chtěli pomoct, mohou akci podpořit jakýmkoliv finančním obnosem a nebo alespoň zakoupením vstupenky na tento koncert. Pokud se rozhodnete kladně, kontaktujte, prosím, vedení KD Rubín. Vzhledem k tomu, že se jedná o záchranářskou organizaci oficiálně registrovanou ministerstvem vnitra, lze případné sponzorské dary podle Zákona o dani z příjmu odepsat ze základu daně. O útulku, který ročně zachrání život průměrně 10 koním, se dozvíte více na www.volny.cz/zachrante-kone.


Přečteno: 3176x | Komentářů: 0x | Kategorie: Kultura a hudba

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]