20.srpna 2003

Články a zajímavosti 25 km za 1 hodinu a 40 minut – autem

Zdá se vám titulek zvláštní. Máte pocit, že na kole byste to ujeli rychleji ? Máte pravdu. Ujeli. Ale autem je holt autem. A to ještě v těch největších vedrech.

Vyrazil jsem dnes ve 14:20 z Brna – Líšně do Střelic. Vyrazil jsem na D1. Už na nájezdu ve Slatině byla fronta (a z dálnice vedla podobná fronta zpět). Vedla přes celé Brno. Po dvaceti minutách a prvních 2 km mě začali lézt na nervy řidiči, kteří předjížděli v odstavném pruhu, když my všichni stáli. Po 45 minutách jsem nevydržel a vydal se směrem k Exitu na Bratislavu a Brno – Centrum, že to vezmu jinudy.

Když jsem se konečně dostal do Heršpic s tím, že to projedu na Bohunice přes pomalé šraňky, zjistil jsem, že silnice je celá zavřená a rozkopaná. Vzal jsem to tedy zpět po Šírové na Centrum okolo Zvonařky. Chyba. Tento nápad mělo moc lidí na dálnici a odbočovací pruh měl zelenou vždy tak 5 vteřin. Dalších 15 minut jsem strávil popojížděním v koloně kolem Zvonařky. Když jsem konečně odbočil, chytla mě již jen malá zácpa před odbočkou na Hornabach a pak semafor v rozkopaných Ostopovicích. V 16:00 jsem úspěšně zaparkoval ve Střelicích.

Navíc, aby toho nebylo málo, zapomněl jsem doma mobil, takže jsem ani nemohl zavolat, že přijedu později. Naštěstí počkali. I když už byli nervózní.


Přečteno: 2879x | Komentářů: 0x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]