17.listopadu 2007

Kultura a hudba Kamelot a Ilona Csáková v Boby

Tak jsem se zase nechal ukecat a byl jsem včera v Boby na Kamelotech s Ilonou Csákovou. Nebylo to podle mě ani špatné, ale ani dobré.

Na klasickou frontu už hodinu dopředu jsme byli už připraveni. Dokonce i místo k sezení už máme vychytané, takže v pohodě. Bylo nás hodně (myslím kolem dvanácti), takže se dá říct, že se jednalo o kulturně-společenskou akci.

Koncert zahájit duet Radek Rettegy a Playback. Hmm… No nic. Pak následoval Folkteam, což není špatná kapela. Jen mi přijde, že od nich znám asi 5 písniček a ty většinou zahráli, tak nevím, kolik mají písniček jiných.

Pak přišel Kamelot. Hráli tak nějak normálně. Oproti loňsku měli jednu nebo dvě nové písničky. Kdo ještě neslyšel Csákovou s Kamelotem, tak tady je i s klipem:

Už už to vypadalo, že konečně vypustí z repertoáru Honolulu a já jim nakonec i koncert pochválím, ale nevyšlo to. Ale jedna věc fakt stála za to: byl to Pavel Plch a jeho „bubenický záchvat“, kde jsem poprvé v životě viděl, že techno nemusí být jen syntetické, ale dá se hrát i na živo. To byl úlet jako hrom a když pro nic jiného, tak kvůli tomuto kousku stálo za to na koncert jít.


Přečteno: 3162x | Komentářů: 0x | Kategorie: Kultura a hudba

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]