5.prosince 2007

Kultura a hudba 6. VÍRSKÝ SUMEC a 13. MIKULÁŠSKÝ TRAMPSKÝ BÁL T.O Falešná karta

Trampská osada a trampská kapela FALEŠNÁ KARTA by ráda pozvala všechny příznivce FCT žánru na svoji tradiční akci - trampský hudební festiválek "Vírský sumec" spojený s Mikulášským trampským bálem. Tato akce proběhne v sále bývalého kina ve Víru u Bystřice nad Pernštejnem v sobotu 8. prosince a bude to už potřinácté !!!

Vše začne v 15.30 "6. Vírským sumcem". Na tomto trampském festiválku se v minulosti objevilo mnoho kapel pohybujících se v naprosté špičce tohoto žánru - např. Ozvěna, Chrpa, Lístek, Tempo di vlak, Přístav ad…Letos se nám, kromě krátkého úvodního bloku Falešné karty, představí Berušky, Banjo Gang a Marien.

Po skončení "Vírského sumce" začne zhruba v 19.30 "13. Mikulášský bál T.O. Falešná karta". Hrát a zpívat bude, kromě pořádající Falešné karty také část kapel z "Vírského sumce" a účast přislíbila i kapela Epy de Mye. Tento trampský bál se vyznačuje tím, že se hraje a zpívá téměř nepřetržitě, pouze s několika krátkými přestávkami pro veselé soutěže. Hrát a zpívat na pódiu se obvykle končívá kolem 2.30 hod, tím ale rozhodně nic nekončí, protože pak následuje "sejšn" pod pódiem, na kterém si, společně s muzikanty, kteří hráli na pódiu, můžou zahrát a zazpívat i další návštěvníci. Tento sejšn končívá až po rozednění.

<>…a ještě poslední důležité informace - společná vstupenka na "Vírského sumce" i na "Mikulášský trampský bál" stojí 60 kč. Návtěvníci namaskovaní za mikuláše, čerty a anděly mají vstup zdarma. Vstup zdarma budou mít rovněž návštěvníci oblečení do tmavého obleku, s pestrobarevným motýlkem a s rádiovkou na hlavě. V baru na Vás budou čekat výborné řízečky, gulášek, tousty a další znamenité pochutiny a také velký výběr alko i nealko nápojů (včetně známé Falešňákovice), co hrdlo ráčí.

Zvadlo do Víru

Přečteno: 3381x | Komentářů: 3x | Kategorie: Kultura a hudba

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Příšerka10. 12. 2007 12:53:00
Ahoj, proč jste Sokolíku nedojeli? Bylo to celkem fajn, ale zdálo se mi, že letos bylo málo písniček na tancování kantry tanců.... Ale kapely byly fajne :-)
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolik10. 12. 2007 12:59:00
No my jsme byli v Praze na Apassionatě. Původně jsem počítal, že se večer možná otočíme, ale přijeli jsme domů dost v noci,t ak už to nemělo smysl...

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - Příšerka14. 12. 2007 13:19:00
NO, tak to se neměním, Váš program byl bezkonkurenční :-)

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]