22.ledna 2008

PC a internet Reaktivace Windows Vista

Tak jsem si minulá týden konečně po roce přeinstalova notebook s Windows Vista Ultimate. Příjemné bylo, že systém byl ihned po instalaci použitelný a ušetřil jsem si stahování driverů od výrobců, které MS Windows Vista již obsahovala a hlavně jsem si ušetřil několik hodin stahování a instalování záplat a aktualizací, tak jak je tomu u "starých" Windows XP.

Nepříjemné bylo, že moje Windows Vista Ultimate neprošla automaticku aktivací a musel jsem volat na aktivační hotlinku Microsoft. Opisování 7*6 číslic ID do mobilu a následné opisování stejného počtu číslic z mobilu do počítače nic moc. Ale alespoň se to povedlo a nepřepojovalo mě to na operátora s nudnými otázkami, proč chci aktivovat Windowsy.

Trošku mě taky pobavila hláška, že mi děkují za aktivaci Window XP. Možná už by mohl i Microsoft přejít konečně na Visty, když to tak tlačí do všech ostatních.


Hledáte-li správce sítě nebo prostě nekoho kdo umí spravovat servery, hledejte na www.petr-hladis.cz

Přečteno: 3545x | Komentářů: 1x | Kategorie: PC a internet

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - asymnHins@barrettmail.xyzasymnHins7. 3. 2023 13:44:00
There are exceptions to the rule regarding other drugs prescribed by a physician, but this does NOT apply to Methadone <a href=https://buycialis.homes>cialis professional</a> Discontinue diclofenac potassium tablets if oligohydramnios occurs and follow up according to clinical practice see PRECAUTIONS Pregnancy

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]