27.dubna 2008

T.O.Pod psí skálou 6. potlach T. O. Pod Psí skálou

Je to už dva týdny, co proběhl 6. Výroční oheň T. O. Pod psí skálou. Marně se snažím najít čas, že bych o potlachu něco napsal na internet. Tak aspoň stručně:

Celá osada přijela tentokrát chystat oheň docela brzy a tak nám to šlo celkem na pohodu. Ve čtvrtek už jsme měli téměř všechno hotovo a už jsme jen čekali, kolik v pátek přijede lidí a jak to dopadne.

V pátek jsem musel odjet do Vyškova, a když jsem se kolem desáté večer vrátil rovnou do hospody, nevěřil jsem svým očím, kolik lidí na náš oheň přijelo. Celkově nutno říct, že páteční hospoda se vydařila. I přes velký hluk se muzikanti pokoušeli celý večer o hraní a všichni se dobře bavili. Kolem jedné hodiny jako mávnutím proutku všichni zaplatili a odešli.

V sobotu ráno byla zima a trošku také sprchlo, ale zdárně jsme to všechno přestáli a nakonec se kolem poledne udělalo i docela pěkně. Hrálo se, jedlo, pilo a povídalo, prostě panovala dobrá nálada. Odpoledne proběhlo několik soutěží – „Střelba ze vzduchovky“, „Člověče nezlob se“ a „Cowboyem snadno a rychle“.

Večer jsme si jako osada zapálili sami oheň, rozdali placky vítězům soutěží a pak už se jen hrálo a klábosilo. Celkem přijelo na oheň přes osmdesát lidí a myslím, že se všichni dobře bavili a byli spokojení. Mě osobně letošní potlach příjemně překvapil hlavně spoustou dobrých lidí, kteří k nám přijeli.


Přečteno: 2765x | Komentářů: 0x | Kategorie: T.O.Pod psí skálou

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]