9.června 2008

Vandrování Jarní oheň na Kubštejně 2008

Dne 24.5.2008 vzplál na Kubštejně jarní oheň trampských osad Zlatá růže, Tornádo, Netopýr a Vlci a to za účasti 252 kamarádů a kamarádek.

Odpolední soutěže začaly v 16.30 hod.. Osada Tornádo pořádala soutěž v lžičkách, kde 1. místo vyhrála Majda, 2. byl Humlík z Kladna a třetí byl Rudys z osady Horizont Brno. Netopýři pořádali soutěž v hodu kládou. Zde 1. místo vyhrál Drozdík, 2. byl Pavel a třetí Kozel.

Vlci pořádali jako již tradičně hod podkovou. První byl Maťo z osady Arkádia ze Slovenska, druhý Cancar z T.O.Černý Mustang Vyškov a třetí byla Gabča opět z Arkádie.

Zlatá růže pořádala hod sekerou. Tady vyhrál Bajác z Horizontů, druhý byl Ešus a třetí Zdenál ze Zlatého pádla z Třebíče.

Na stožáru viselo 19 vlajek zůčastněných osad. Oheň byl zapálen v 19.30 hod. Zapalovali ho kamarádi Snack z T.O.Rudý orel Holštejn, Eda z T.O.Vlci, Dan z Tornáda a Piliňák z osady Berks. Piliňáka při zapalování doprovázel Juchák neboť se pomalu zotavuje po měsíčním komatu, který nastal po jeho závažném pracovním úraze v lese. A tak jsem byli všichni rádi, že vidíme kamaráda po dlouhé době, kterému se podařilo utéci zubaté z lopaty.

Po zapálení bylo oznámeno přijetí nových čestných členů osady Vlci a Campu Vlkov a to Jany, Aleny a Garryho.

Večer až do pozdních raních hodin krásně hráli Staříci, Zlatá růže,Vlci a Tornádo.

Zvláštní placky za krásný zpěv a zábavu předal sheriff Zlaté růže Grizzli, který letos oheň vedl, Staříkům a Kubovi z Kubštejna.

Ohnivákem byl kamarád Bagr, i on zvládl svůj nelehký úkol velmi dobře.

Vypilo se 20 sudů piva Černá hora.

Celý jarní oheň se nesl krásným kamarádstvím, tolerancí a úctou jednoho ke druhému. Až na jedno vybočení o kterém se zde zmiňovat nebudu.

Závěrem všem kamarádům a kamarádkám přeji do dalších let plno takový ohňů, jako byl tento a děkuji jim za účast a někdy ahoj a ZJS, třeba zase na Kubštejně 2009.

Dundy sheriff T.O.Vlci Brno

www.vlcibrno.wz.cz

Potlach - Kubštejn


Potlach - Kubštejn


Potlach - Kubštejn


Potlach - Kubštejn


Potlach - Kubštejn


Potlach - Kubštejn


Potlach - Kubštejn


Potlach - KubštejnPřečteno: 2940x | Komentářů: 0x | Kategorie: Vandrování

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]