28.května 2009

Aktuality Po měsíci

Tak už je to měsíc, co jsem nic nenapsal. Prostě nějak není poslední dobou čas nebo nálada nebo tak něco. Tak aspoň to nejpodstatnější shrnu v pár bodech:

Je ze mě strejda

Ano, už je to tady. 5. května 2009 se narodila moje neteř Stela Brzobohatá. Narodila se trošku dřív a tak je trošku maličkatá, ale zdravá a má se čile k světu.

Steja Brzobohatá

Naši koně

Leknín se chystá o víkendu do Rakouska na další závody. Shariska něco špatného snědla a je trochu osypaná. Ale už to odeznívá. Leknín je ve Zbraslavi, kam jsme o víkendu dojeli z Líšně vandrem.

Taky jsme byli na dalším semináři Freda Bednáře o přirozené komunikaci. Fotky (spíš koníků) najdete tady.

Taky jsme dnes dovezli první kůly na ohradu. Špatně je, že nám ve výběhu pro koně někdo vysel kukuřici (nebo co to je) a tak bude asi problém, že někomu zničíme úrodu. Uvidíme, jak se domluvíme, ale pokud nebude komplikace, tak příští víkend bysme se mohli pustit do ohrad. Kdo má čas, tak brigádníky vítáme :).

Denis Hladiš

Denis se zatím vyvíjí dobře a moc nezlobí. Termín zatím pořád vypadá na polovinu července.

Práce

Byl u nás v práci náš nový ministr. Bohužel pozitivní zprávy, ve které jsme všichni doufali, nepřinesl. Snad příště.

Taky tam máe kontrolu z finančního ředitelství, která mě zkouší snad ze všeho. Snad mám všechno v pořádku, ale je to únavné.

Zahrádka

Zahrádka nám pěkně kvete. Tulipány odkvetli a teď začínají růže. Taky naší užitkové zahrádce se daří. Rajčata a papriky, které vypadali, že poslední kroupy úplně zničili, se nakonec ujali a vypadá to, že se chytnou.

Počítače

Vyzkoušel jsem zatím krátce nové Windows 7, které mají nahradit Windows Vista a zdá se na první pohled, že budou běhat svižněji. Uvidíme, co ukáže čas.

Zpívánky

Zpívánky jsme tak nějak tiše zrušili. Prostě nějak není čas.

Voda

Všichni se snažíme odjet letos na jednodenní vodu na Jihlavku. Teď zrovna bojujeme o tom aby byli lodě. Uvidíme, jak to dopadne.


Přečteno: 2184x | Komentářů: 1x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Dita10. 6. 2009 9:49:00
Stela je krásná tak hlavně atˇje zdravá!!!

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]