19.července 2010

T.O.Pod psí skálou Steakový trojpotlach

Mája napsala zápis do kroniky z 1. ročníku steakového trojpotlachu:

Tak už jsem doma z našeho steakového trojpotlachu, který byl o tomto víkendu kousek od Ochozu na louce pro koníky. Sobota plynula pomalu, jelikož do srazu zbývalo docela dost času. Skoro nikdo neví kde to je a tak dohoda, že se slezem na benzínce, byla super. K mému úžasu nás tam bylo fakt hodně. Když se všichni pak dali do pohybu tak to byla celkem dlouhá kolonka aut. Nakonec jsme na flek dojeli celkem v pohodě. (Snad si cestu budu příště už pamatovat.)

Kluci již minulý víkend vysekali kus trávy a tak tam vnikl celkem prostorný plácek, kde se udělal oheň a pak tam nakonec většina i spala. Tento rok po prvé pod širákem prostě nádhera. Akce byla jen pro pozvané a tak postupně dojeli opravdu jen ti blízcí. Celkem nás bylo necelých třicet. Každý měl sebou připravené nějaké masíčko a spoustu dobrot k tomu. Od předminulého víkendu zbyla malá bečka a tak si každý mohl dát i chlazený pivko. Provizorní chlazení fungovalo super, jsem tomu moc nevěřila, ale bylo to fakt super. Večer se hrálo a zpívalo, kolem ohně se sešli snad skoro samí hudebníci a tak to mělo perfektní atmosféru. A jelikož byl úplněk tak i o půlnoci bylo světlo skoro jak ve dne a nikomu nepřišlo, že je tolik hodin. No nakonec nás stejně únava zmohla.

Brzo ráno nás však vzbudilo netrpělivé sluníčko, jak se dralo na oblohu a hodně hřálo. Než jsme ale vylezli do toho horkého dne, tak jsme si ještě trochu polenošili. Během dopoledne ale už nezbylo nic jiného než uklízet a chystat se na odjezd. Kolem poledne už jsem byla doma. Můžu však říct, že to byla opravdu hodně povedená akcička po dlouhé době.

Mája


Přečteno: 2452x | Komentářů: 0x | Kategorie: T.O.Pod psí skálou

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]