11.prosince 2010

Kultura a hudba Vánoce na Svoboďáku

Program vánočních trhů na náměstí svobody:

Každodenní program:

17.00 – 18.00 Vánoční soutěže s odměnou / pódium / každý den
18.00 Vánoční pošťák odnáší dopisy Ježíškovi / každý den
18.00 – 18.30 Večerníčky / velkoplošná obrazovka / každý den
21.30 Vánoční trubač uzavírá vánoční trhy / každý den
10.00 – 20.00 Prohlídky věže Staré radnice / pátek – neděle
14.00 – 18.00 Vánoční dílny na Staré radnici / sobota – neděle
15.30 Pravá moravská zabijačka živě / každý čtvrtek na nám. Svobody
16.30 Adventní prohlídky města / každou sobotu, sraz pod krokodýlem

26. listopad – pátek

15.30 B – Side Band a Tereza Černochová / brněnský big band
16.30 Slavnostní zahájení Brněnských Vánoc 2010
Roman Onderka, primátor statutárního města Brna a opat
Augustiniánského kláštera Lukáš E. Martinec
17.00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu
17.15 Otevření Mincmistrovského sklepa
19.00 Muzikobraní s Moravským klavírním triem / Křišťálový sál Staré radnice

27. listopad – sobota

10.00 Centrum tance – zumba, orientální tanec
13.00 Centrum tance – zumba, street dance, Raks Sultana
14.00 – 18.00 Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.30 – 16.30 Brněnský šikula – soutěž talentů do 15 let s Rádiem ČAS / Stará radnice
16.00 Donna Lewis (GB) a Doug Yowell (USA) / velšská zpěvačka s bubeníkem Susan Vega

28. listopad – I. neděle adventní

10.00 Centrum tance – zumba
13.00 DNA – Dej nám akord / vokální skupina
14.00 – 18.00 Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.00 Vánoční sen – ZUŠ Jaroslava Kvapila / tanec / Stará radnice
15.00 Mažoretky Lili / taneční vystoupení / Stará radnice
16.00 Meteor z Prahy / herci brněnských divadel zpívají staré české hity
17.30 Živý betlém – Absolutní divadlo

29. listopad – pondělí

16.00 Šmytec / cimbálová muzika

30. listopad – úterý

16.00 Budoár staré dámy / mladá hravá brněnská kapela

1. prosinec – středa

16.00 Medicimbal / netradiční cimbálovka

2. prosinec – čtvrtek

10.00 Srdíčko / vystoupení domova pro tělesně postižené
15.30 Pravá moravská zabijačka živě

3. prosinec – pátek

15.30 Mighty Shake / tanec / Stará radnice
16.00 Tony Ducháček + Garage / legendy české nové vlny
17.00 Brněnský šikula / vyhlášení vítězů soutěže

4. prosinec – sobota

10.30 Kouzelný les – Divadlo Minitheatre / pohádka na motivy Malé mořské víly
Cyklus Pohádečky pro drobečky / Ernův sál Staré radnice
13.00 Základní škola Otnice / vánoční pásmo
14.00 – 18.00 Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.00 Stejšn / hardrockový svižník / Stará radnice
16.00 Lenka Dusilová / noblesní dáma rockové alternativy

5. prosinec – II. neděle adventní

10.00 Centrum tance – zumba pro všechny
13.00 ADD Gospel / hudební vystoupení
14.30 Mikulášská nadílka na Staré radnici
16.00 Javorník / tradiční cimbálová muzika
16.00 Soutěž o nejlepší mikulášskou masku / nám. Svobody
17.30 Živý betlém – Absolutní divadlo

6. prosinec – pondělí

10.30 ZŠ Milénova / vánoční pásmo
16.00 Majerovy brzdové tabulky / originální folkrock

7. prosinec – úterý

16.00 Kontrola / nová formace ostřílených brněnských hudebníků
19.30 Musica di Sua Maesta Caesarea / Křišťálový sál Staré radnice

8. prosinec – středa

13.00 Hudební skupina SOU Čichnova
16.00 Rolling Stones Revival / oceňovaný brněnský revival

9. prosinec – čtvrtek

15.30 Pravá moravská zabijačka živě

10. prosinec – pátek

14.00 Hvězdné Pohádky – Divadlo Koráb / Stará radnice
15.00 Vánoční sen – ZUŠ Jaroslava Kvapila / tanec / Stará radnice
16.00 Hrdza (SK) / skupina od Prešova kombinuje folk, rock i lidovky
17.30 Pohádka o vodníku Ploutvičkovi – Absolutní divadlo

11. prosinec – sobota

10.00 Dětský soubor Iskerka
10.30 Vánočníček – Divadlo Paravánek / Cyklus Pohádečky pro drobečky / Ernův sál Staré radnice
12.30 Alenka v říši tance – Centrum tance
14.00 Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce
14.00 Vánoční sen – ZUŠ Jaroslava Kvapila / Stará radnice
14.00 – 18.00 Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.30 Přístav / vícenásobný vítěz Porty / Stará radnice
15.30 Funkshmakers / alternativní funk / Stará radnice
16.00 Tomáš Klus / populární písničkář

12. prosinec – III. neděle adventní

13.00 Centrum tance – muzikálový tanec a TS Ego – street dance děti
14.00 – 18.00 Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.30 Betlém – Divadlo Koráb / představení pro děti
15.00 Mažoretky Lili / taneční vystoupení / Stará radnice
15.30 Junior Band ZUŠ Veveří / Stará radnice
16.00 Joe Cocker Band Brno / autentický revival
17.30 Živý betlém – Absolutní divadlo

13. prosinec – pondělí

16.00 Tomáš Kočko a Orchestr / moravská a slovanská world music

14. prosinec – úterý

10.00 Pěvecký sbor Zpěváček
14.30 Zdeněk Vilímek / australský dechový nástroj didgeridoo
16.00 Home Bwoy Rasta / olomoucké vánoční reggae

15. prosinec – středa

16.00 The Fireballs / klasický rock´n´roll 50. let

16. prosinec – čtvrtek

15.30 Pravá moravská zabijačka živě

17. prosinec – pátek

13.00 Základní křesťanská škola J. Husa
14.00 Vánoční džemování / hudební vystoupení / Stará radnice
16.00 Nezmaři / folková a trampská klasika

18. prosinec – sobota

9.00 – 17.00 Burza minerálů a drahých kovů / Stará radnice
10.00 Junior – Dům dětí a mládeže
13.00 Taneční škola R+P Bartůňkovi
14.00 – 18.00 Vánoční dílna pro děti a rodiče / Radnická 2, 1. patro
16.00 Brass 6 / vynikající žesťová formace

19. prosinec – IV. neděle adventní

13.00 Centrum tance – zumba
14.00 – 18.00 Vánoční dílna pro děti a rodiče / Radnická 2, 1. patro
14.00 Ondrášek / vystoupení dětského tanečního studia / Stará radnice
15.00 Mažoretky Lili / taneční vystoupení / Stará radnice
16.00 Hana Robinson / šanson (objev Michala Horáčka z desky Ohrožený druh)
17.30 Živý betlém – Absolutní divadlo

20. prosinec – pondělí

16.00 Trio de Janeiro / Funk Latin World Music Orchestra

21. prosinec – úterý

13.30 Zuzana Gambová / semifinalistka soutěže Československo má talent
16.00 Chris Barickman (USA) / kytarista a zpěvák z New Yorku a Brna

22. prosinec – středa

15.00 Mažoretky Lassies a MUNI Brno / Stará radnice
16.00 FT Prim / autorský folk a country

23. prosinec – čtvrtek

10.00 – 18.00 18. Vánoce na brněnské Nové radnici
12.00 Dobročinná vánoční polévka / Výtěžek bude věnován na výcvik slepeckého vodicího psa
19.00 Ohňostroj „Vánoční sen“ / Theatrum Pyroboli / Nová radnice
16.00 Ukončení vánočního trhu / náměstí Svobody
Gustav Brom Big Band / závěrečný vánoční koncert

Oficiální webové stránky: www.tradicnivanoce.cz


Přečteno: 2421x | Komentářů: 1x | Kategorie: Kultura a hudba

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Chemik11. 12. 2010 10:47:00
Kdo se půjde dnes ve dvě podívat na Svoboďák na sbor Blahoslava Hajnce, tak mě tam i uvidí :-)

Přidat vlastní komentář k článku



Z důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]