24.listopadu 2003

Články a zajímavosti Utekl mi had

Jsem majitelem čtyř hadů. Mám jednoho Hroznýše Královského (cca 2 metry, stáří asi 4-5 let), jednu Korálovou sedlatou (cca 70 cm, stáří 2 roky) a dvě Užovky japonské (cca 70 cm, stáří asi rok). Hroznýš je Pan Had - je to macek a má svou důstojnost. Zbývající tři jsou přerostlé žížaly a jsou patřičně divoké. Užovky jsou i docela agresivní a koušou.

Tak se mi stalo, že v neděli večer přijedu z Čermákovi a Korálovka není v teráriu. Prošli jsme půl obýváku a okolní místnosti a had nikde. Konec konců je to prcek, který se snadno schová kamkoli - časem se objeví. Dneska jsme ho našli. Zalezl k Hroznýšovi do terárka, vyhříval se na něm a dělal frajera, že má silnějšího kamaráda. Kdy jsem to viděl, musel jsem se smát. Teď už je zase bezpečně uzavřen ve svém skleněném domečku a hřeje se na svém kamenu.


Přečteno: 6175x | Komentářů: 3x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - anonim anonim28. 12. 2003 14:44:00
Je to velice zajímavá a ze začátku i napínavá událost.Já ani sama nevím co bych dělala kdybych měla dva hady a jeden mi zalezl k druhému.Asi bych se strachy o mého malinkého hadíčka zblá
znila.
2. GRAVATAR - snowmouska@seznam.czsnowmouska22. 4. 2006 16:59:00
Ahoj... Dnes jsem mluvila s chovatelem, docela zkušeným (živí se chovem hadů už 23 let) a na otázku, co se stane když dám hroznýška ke korálovce mi řekl, že nic. Hroznýš jiného hada nesní, a korálovka je malá na to, aby sežrala hroznýše... Tak jsou zatím provizorně spolu a nic...
Pusina malá je zalezlá v domečku a spinká a hroznýšek je na ostrůvku a taky chrní...

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - Alexx17. 8. 2010 19:19:00
JOo..to znám..dneska 17.srpna mi utekla korálovka....měla asik 30 cm.No zjistil jsem to až ráno,že mi utekla a tak jsem proboural půl pokoje,ale korálovka nikde,nevím kde by mohla být a tak čekám až se setmí,protože tehdy jsou aktivní a čekám s potravou až se někde vynoří...boože,jen at všechno dobře dopadne :)

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]