26.listopadu 2003

T.O.Pod psí skálou Podzimní potlach

Tak právě odjíždím připravit podzimní potlach. Jsem klasicky docela nervózní, jestli mám všechno, jestli bude všeho dost, kolik přijede lidí, jestli chytne oheň, jestli nebude pršet nebo sněžit a tak. Doufám, že to všechno klapne.Mějte se tu fajn. Blízké kamarády doufám uvidím o víkendu a ostatním budu referovat v pondělí, jak to všechno dopadlo.


Přečteno: 3882x | Komentářů: 4x | Kategorie: T.O.Pod psí skálou

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Malvinka@seznam.czMalví28. 11. 2003 13:42:00
Pořádně si to na vašem ohňu užijte, původně jsem chtěla přijet, ale nějak to nevyšlo!!!! Měj te se fffššiiiciii moooo kráááásně!!!!
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík30. 11. 2003 17:18:00
Tak jsme se před 15 minutama vrátili. Škoda, žes Malvi nepřijela. Podle mě to bylo super. Jak budu mít chviličku, hned o tom napíšu a udělám něco i s fotkama.

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - Zar1. 12. 2003 12:50:00
Jo.. ehm. Sokolíku máš zodpovědnost za moje zažívání. Po té rumové smršti která vznikla v neděli ráno je mi zle ještě teď.
Přestávám věřit tomu, že nemáš lihovar. Jinak to bylo fuckt dobrýýý. Mno a na Malví se nezlob. Měla s Maku nějakou akci s dětičkama... Tak se měj jak sviňa a doufám že se sejdem na nějaký akci, než bys řekl R.U.M..
4. GRAVATAR - Potlachovej Bubak1. 12. 2003 19:35:00
potlach super,ale toho alkoholu bylo požehnaně nějak moc souhlasim se Zarem,že tam někde bude zašitej lihovar,neboť co to bylo v tu nedělu za RUMovou smršť,tak to nebylo snad nikde jinde,ale za ten pochod tím lesem sme tě Sokoliku chteli pěkně...

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]