10.prosince 2003

Články a zajímavosti Česká spořitelna

Tak jsem byl dnes zase po půl roce v „Bankovním ústavu pro chudé“ – rozuměj Česká spořitelna. Protože mi mé peníze před Vánoci nějak nestačili, rozhodl jsem se vybrat si svých 10 tisíc z kontokorentu. Platební kartu mi nedali, protože jsem jim před rokem dlužil dva měsíce 20,- Kč. Zmáčkl jsem si tedy automat a vyjel mi lísteček s pořadovým číslem.

Mé číslo 663. Aktuální číslo na tabuli 601. Přede mnou bylo 62 lidí, kteří chtěli také vybrat peníze (nepředpokládám, že by před Vánoci někdo ukládal). Inu vyrazil jsem na výlet do města. Když jsem se za čtvrt hodiny vrátil, bylo číslo na tabuli 613. Ztrácím nervy, ale peníze potřebuji. Potkal jsem kolegu z práce s číslem 630. Náhodou dostal od kolemjdoucího 616 a tak mi dal svou 630. Celkem asi po půl hodině čekání jsem byl na řadě. Přijdu k přepážce a říkám, že bych chtěl vybrat kontokorent z mého účtu. Paní se někam podívala, požádala o mou občanku a sdělila mi, že jsem toto provedl už o prázdninách v létě a zatím peníze nevrátil, takže další už nedostanu.

Tak jsem strávil s cestou skoro hodinu času a peníze stejně nemám. Nu což – Vánoce budou chudší. Hlavně, že se máme rádi.


Přečteno: 3337x | Komentářů: 0x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]