20.prosince 2003

Články a zajímavosti Plynoměry

Ať žije JMP. Zvláštní – mají monopol a stejně se chovali ke mně jako k zákazníkovi. Byli nám měnit plynoměry – staré za nové. No dobrá. Při odchodu mě technika dal podepsat formulář, že na starém plynoměru bylo takové číslo a nové, že je takové. Zeptal jsem se ho, jestli čísla sedí nebo jestli si to mám kontrolovat. Řekl, že můžu, ale že sedí a tak jsem podepsal.

Zvláštní, že za necelý měsíc jsem měl ve schránce lístek s informací, že nám za týden přijdou měnit vodoměry. Protože se mi termín dost nehodil, zavolal jsem na jejich centrálu, že se zeptám, co a jak. Když jsem nadiktoval číslo, které jsem přečetl na vodoměru, pán na centrále zjistil, že patří mé sousedce. Ptal, se kdy prý mohou svoji chybu přijít napravit a třikrát mě ujistil, že technikovi velmi vynadá, za takovou nedbalost. Dohodli jsme se, že mi v neděli před polednem zavolá a provedli bychom nápravu.

V neděli opravdu zavolal a pět minut po zavolání přijel, Plynoměry prohodil – trvalo to necelých pět minut. Znovu se omluvil a odjel. Ve čtvrtek potom přijel i zmíněný technik, který chtěl zase něco měnit, tak ho má drahá ujistila, že máme všechno tak jak chceme a nic se už měnit nebude.


Přečteno: 3934x | Komentářů: 2x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - aktebka@pobox.skBety3. 2. 2004 11:07:00
Zaujimave, ale neviem o čom to je. Nadpis je Plynomer ale v samotnom texte sa vyskytuju dva výrazy plynomer aj vodomer. Ak vam prisiel listok s oznamenim o výmene vodomeru prečo ste nadiktoval na centralu jeho čislo ked vam hned zistili ze čislo vodomeru vašho plynomeru patri vašej susedke. Bud si pletiete výrazy vodomeru a plynomeru /to su inak dve veci na sebe nezavisle a meraju dve rozne media/ a ked uz tak ma zaujima ci vam ten vodomer ak je to pravda vymenili? ....asi ste v rozpravke... chutne maliny ako su tieto hrušky sme vzivote nejedli....
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík3. 2. 2004 11:43:00
Upsss... Chyba jak Brno se opravdu vloudila. Jedná se samozřejmě v celém článku o PLYNOMĚR. A finále bylo, že nám ty PLYNOMĚRy se sousedkou vyměnili, takže jsme měli na závěr každý svůj.

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]