28.prosince 2003

Články a zajímavosti Dovolená na horách

Letos jsme odjeli po vánocích na hory. Do povinné výbavy patřilo: Snowboard, šipky z kanceláře, notebook, mobil s GPRS a spoustu vína.

Celé vánoce jsem se pokoušel rozjet připojení přes GRPS na internet. Bez výsledku. Přijeli jsme na hory a zkusili vyměnit simkartu do jiného telefonu. Ejhle funguje.

Právě mám za sebou první noc. Nemohl jsem dospat a od šesti jsem vzhůru. Sedím s kávou u eMPé trojek a čtu vánoční blogy. Ten modem je opravdu strašně pomalej. Zlatý ADSL. Teď to momentálně nějak spadlo celý a jsem bez připojení, tak čekám, že se to spraví.

Mám milé kolegy v práci. Všem jsem připomínal, že se mají před odchodem na vánoce doplnit docházkovou knihu, abych ji mohl přes svátky zaarchivovat a nachystat novou na příští rok. Dopadlo to tak, že půlce lidí vymýšlím odchody z práce, aby protože se neodepsali. Samozřejmě o své dovolené a z pomalého připojení. Přitom jim to zabere jen pár vteřin. Ale proč by se namáhali, když si tím můžu za ně zpříjemnit dovolenou já.

Tak už se mě zase probral internet, tak jdu dopisovat docházku. Doufám, že se dostanu i na svah. Mimochodem jsem kolem sedmé viděl krásné svítání. Převíjen mají ty hory něco do sebe.


Přečteno: 3363x | Komentářů: 1x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - krtek29. 12. 2003 15:31:00
tak to tam všechno pořádně oslavte, pozdravuj osazenstvo, já už jsem back :-) pak ukážu fotky.

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]