11.února 2004

Články a zajímavosti Finanční úřad

Tak mi dnes volala paní z mého finančního úřadu. Nedorazila jí prý emailem kopie mého techničáku. Omluvila se mi, že jí to nějak nefunguje a že bude muset navštívit svou technickou podporu.

Udržel jsem se a nenabídl jí svou pomoc. Zato mě moc nepotěšila. Když jsem slíbil, že jí kopii osobně přivezu, oznámila mi, ať sebou vezmu ještě daňové doklady na vstupu a nachystám si vysvětlení, jak rozděluji DPH na výstupu na 22% a 5%. Že prý mám moc v pětiprocentní sazbě, a že je to podezřelé.

Tak nevím. Jsem přesvědčen, že mám všechno v pořádku, má účetní je o tom přesvědčená také, ale stejně mám špatný pocit. Připadám si jako bych něco provedl a jsem nervózní. Chystám se tam v pondělí. Doufám, že všechno dobře dopadne.


Přečteno: 3338x | Komentářů: 2x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - hotovy_milan@cis-sbdk.czIkvous18. 2. 2004 14:56:00
A jak jsi dopadl?
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík18. 2. 2004 15:04:00
Byl jsem tam dneska. Byl to porod. Paní Knapková je velmi milá a příjemná paní. Strávil jsem tam hodinu vysvětlováním kde čeho - největší problém byl vysvětlit, co je to subdodavatel a pokud odvádím nějakou práci a na část si vezmu subdodavatele, že nejsem jen zprostředkovatel, ale generální dodavatel. Ale jinak na pohodu.

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]