21.března 2004

Aktuality První jarní den

Tak máme téměř za sebou první jarní den. Jak jste ho prožili?

My jsme byli v Čermákovicích a když pominu to, že jsme spali asi do 11 hodin (v zavřené boudě je hold tma a člověk nepozná, jestli už má vstávat), tak jsme nachystali spoustu dřeva na potlach. Ještě jeden víkend a máme připraveno.

Odpoledne jsme byli na stěně, tak jsem konečne potvrdil a v pohodě přelezl převis.

A ještě něco málo pro řidiče: To, že je jaro neznamená, že můžete přestat svítit. Přestává se svítit až s letním časem. Zvláštní, že to věděl jeden z pěti dotázaných řidičů.


Přečteno: 3297x | Komentářů: 5x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - krtek22. 3. 2004 7:43:00
Já prožila první jarní den pracovně na brigádě, ale nebylo moc hezky. Btw ten opravdu první jarní den byl letos 20.3. ..... Ale počasím to byla opravdu spíš neděle.
2. GRAVATAR - Kari22. 3. 2004 10:57:00
No, já se učil na elektro a programoval jsem semestrální práci v c++. Fakt zábava...

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - Malvinka@sezban.czMalvík22. 3. 2004 13:23:00
Tak mi jsme byli uvítat jaro na TO Luně, super akcička, jenom škoda, že nás tam od pátku bylo málo (v hospodě jen 12 a žádná kytyra, na fleku pak o 4 lidi víc:-( A to loni jen v pátek nás bylo 70). Že by některý trampy odradilo to teplo, co bylo, narozdíl od minulých let, kdy byl sníh a tuhý mráz. Ale v sobotu dojeli snad všici ,co nám v pátek chyběli, a tak jsme Morenu utopili a pořádně zkamenovali(teda spíše ušiškovali). Rozbili jsme sposut vajíček a pořádně se vyblbli:-) A první jarní potlach pořádně potěší na srdíčku:-)
Vše zakončeno pěší tůrou přes Rakovecké údolí zpátky domů. Doporučuji všem ať se tam v nejbližší době vydají, jelikož pod Modrými skálami opět kvetou nádherný bledule. jenom škoda, že jich je každý rok míň. Bývalo jich plný údolí. Těd jsou na několika místech kolem potoka. ale fakt super.
Paaaaa Malvík
4. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík22. 3. 2004 15:18:00
[3]: Tak nevím, ale nechápu, jak to, že jsi byla v hospodě ty a přitom tam nebyla žádná kytara? Jestli to nebude tím, že některé kytarystky jsou líné nosit kytaru a hrát ;)
5. GRAVATAR - malvinka@seznam.czMalvík23. 3. 2004 13:37:00
Tak na Vítání kytaru nosím každej rok- Letos jsem si ji však vyzvedla teprve v pondělí z opravy. Celkem sranda, když jsme měli hrát o placku a nemohli jsme sehnat kytaru:-)

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]