21.července 2004

Články a zajímavosti Program "Manželka 1.0"

Opět jeden známý vtipný emial, který mě v tom hrozném pařáku pobavil:

DOTAZ UŽIVATELE :

Dobrý den,

loni jsem provedl upgrade „Přítelkyně 1.0“ na verzi „Manželka 1.0“ a nový program nečekaně spustil proces Dítě, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V návodu není tato funkce zmiňovaná. Mimo to „Manželka 1.0“ také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například „Noční Poker 10.3“ a „Pivo 2.5“ od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že „Manželku 1.0“ nemůžu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k „Přítelkyně 1.0“, ale Uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ :

Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíce se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0 resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiní konflikty, s následným kolapsem systému. Jediná možnost jak se vyhnout problémům je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat vaše známé. Ještě dodáváme, abyste si dal pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4.


Přečteno: 10554x | Komentářů: 3x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Pavel14. 2. 2008 22:21:00
Po dlouhých tahanicích mezi Evropskou komisí a výrobcem OS Manželka, dospěla Evropská unie k názoru, že Microsoft porušil pravidla hospodářské soutěže mimořádně závažným způsobem ve dvou rovinách. Microsoftu se vytýká, že OS Manželka v sobě zahrnuje i aplikaci Dítě. Uživatelé jsou tak vázáni na dominantní programové vybavení od výrobce a jiné aplikace Dítě nemohou rovně soutěžit o přízeň spotřebitele, přestože kvalitativně nezaostávají. Za druhé se Microsoftu vytýká, že neposkytuje od OS Manželka zdrojový kód. Tím se vlastně uživatel stává rukojmím OS Manželka. Proto Evropská komise uvolnila z kapitoly Iniciativy společenství 1 miliardu Euro v rámci cíle Technologická pomoc a inovace na vývoj open source operačního systému Registrované partnerství, jehož beta verzi mohou uživatelé testovat již v několika členských zemích. Od nového OS si komisaři slibují oslabení dominantního postavení OS Manželka na trhu. Open source systém totiž neobsahuje některé nepříjemné balíčky, jako například nevyzpytatelně se spouštějící aplikaci Dítě (ta je čistě volitelná bez vázanosti na výrobce softwaru) nebo účetní program Společné jmění, který je u Microsoftu také často kritizovaný.
2. GRAVATAR - tidus@seznam.czPavel6. 8. 2010 15:24:00
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/207392-monogamie-jde-proti-lidske-prirozenosti-tvrdi-vedci.html dnešní článek mluví za vše...

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - ADMINISTRÁTOR28. 1. 2016 18:16:00
Registrované partnerství je nebezpečný virus, který způsobuje fyzické poškození procesoru (převážně spálení a tedy nenávratné znefunkčnění) i ostatního hardwaru i softwaru. Z takto napadeného se stává rozšiřovač nebezpečného odpadu!!!

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]