22.července 2004

Články a zajímavosti Uklízel jsem kabeláž u svého počítače

Kdysi Altair na svém blogu napsal něco ve smyslu, že kdekoliv se posadí, začne kolem něj vznikat počítačová síť. Dnes jsem si na to vzpomněl, když jsem se proplétal změtí kabelů pod stolem svého PC.

Rozhodl jsem se, že se zkusím zbavit prodlužky, do které jsou nastrkané zcela chaoticky rozdvojky a nějak elegantně vyřeším napájení mého stolu elektřinou. Protože klasické zásuvky nejsou vůbec levná záležitost, rozhodl jsem se řešit tento problém rozšestkami (krásné české slovo, že), které jsou většinou na konci prodlužovaček. A tak jsem chvíli vrtal, šrouboval a spojoval a vzniklo z toho toto:

Fotka zapojení elektriky u mého počítače

Nevím jak vám, ale mě se to docela líbí. Nutno podotknout, že jsem měl obavy z toho, že třeba někde z neopatrnosti dostanu ránu elektrickým proudem nebo že se říznu při odbužírkovávání drátů, ale ejhle, ublížil jsem si zcela nelogicky – dvakrát jsem se spálil (jednou o horkou žárovku, kterou jsem si svítil a jednou o žhavý vrták, když jsem si klekl na vrtačku) a jednou se bouchl do hlavy. Každopádně, zatím to funguje a plní účel.


Přečteno: 3386x | Komentářů: 0x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]