10.července 2003

Nechápu Když je hlava děravá, trpí celé tělo

Dostal jsem od kamaráda sedačku do obýváku. Je pěkná. Mám v obýváku čtyři stěny a jednu sedačku. Pěkně se v ní sedí. Ale chtěla by k sobě aspoň nějaký provizorní stolek. Moje máti má jeden starý jídelní stůl navíc. Kdybych mu uříznul nožičky a dal na něj ubrus, tak by byl super. Volám máti, jestli mi ho dá. Prý ne. Mohl by se hodit sestře a mě by se prý do obýváku nehodil. Miluji, když za mě někdo rozhoduje. V euforii přemýšlím, jak to vyřeším. Ve sklepě mám ještě malou Univarzálovou skříňku. Kdybych na ni dal ubrus, tak by provizorně docela ušla.

Hledám klíče od sklepa. Ještě klíče od bytu a jdu pro ni. Ale mohl bych si vzít ještě klíče od druhého sklepa a podívat se, co je tam. Bouchly za mnou dveře. Klíče od bytu zůstávájí nenávratně za nimi. Vidím je před očima, jak leží na botníku. S klidnou hlavou odcházím do sklepa s tím, že se problém nějak vyřeší. Nacházím skříňku a odnáším si ji nahoru.

První náhradní klíče má moje přítelkyně, která je s nimi 150 km od Brna na táboře. Druhé by mohly být blíž. Vlastní je moje sestra. Bydlí o patro víš. Zvoním. Nikdo neotvírá. Asi zase někde paří. Co teď. Mobil mám taky doma. Je mu tam dobře. Zkouším souseda. Taky nikdo doma. Co teď. Ha. Ve sklepě mám kolo. Usedám v teplákách a pantoflích na kolo a odjíždím k rodičům do Mariánského údolí pro klíče. Byli doma a klíče mi dali. Hurá. Zmožen se vracím domů. Rychle se sprchuji od potu a říkám si, „Když je hlava děravá, trpí celé tělo.“


Přečteno: 3882x | Komentářů: 2x | Kategorie: Nechápu

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Renata11. 9. 2003 12:56:00
Milý Sokolíčku tak jsem se skvěle pobavila a ujistila se,že nás jak vyjímečně říkám blbých je dost.jen by jsme to měli brát více v humoru tak jako ty.a ještě to vytroubit celému světu.Takže ti přeju a čtenářům taky další zdařená dílka.sory za chyby mam jich tam dost,ale už mi začíná hodina.tak zdravím!
2. GRAVATAR - prediivo@azet.skprediivo21. 12. 2004 22:02:00
Sokolik :) vsimni si kolko mas problemov ;)

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]