3.října 2004

Aktuality Nová kytara, václavkový guláš a nová střecha

Tak jsme o víkendu vyrazili do Čermákovic. Vzhledem k tomu, že jsem na kytaru v Čermákovicích letos ještě nikdy nesáhl, půjčil jsem tu svou Lence, která jela na burčákový oheň do Zaječí. A to jsem netušil, jak to všechno dopadne.

Přijeli jsme v pátek s Májou do Tulešic do hospody. Ve čtyři ráno jsem odcházel s novou kytarou, kterou jsem koupil od Ondry v Tulešicích. A tak jsem se za méně než čtyři tisíce stal majitelem dvanáctistrunné kytary Ovation.

Dvanáctistrunná kytara Ovation

Aby nebylo nadšení málo, tak jsme v neděli vyrazili s Onáskem na houby. Našli jsme každý asi třicet píchavek a tři bedle. Když jsme se po dvouhodinové procházce lesem vraceli na naši louku, objevili jsme ráj václavek. Našli jsme dvě místa, kde se václavky dali séct kosou a rostli doslova před očima.

Václavky

A tak jsem právě dovařil svůj první václavkový guláš v životě a chutná docela dobře. Mezi tím na chuť přiživuji smaženými bedlami. A to jsem se bál, že letos o houby nezavadím.

A to nejdůležitější, co se o víkendu událo, je, že jsme udělali na boudě kompletně novou střechu. Byla to docela příjemná fuška. Než jsme přišli na to, že je bombu s plynem potřeba hořákem nahřát, aby tam byl nějaký tlak, tak to šlo strašně pomalu. Ale nakonec jsme to úspěšně kolem páté odpoledne dodělali a odjeli domů.


Přečteno: 12483x | Komentářů: 2x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - 87.197.137.7721. 10. 2010 13:52:00
2. GRAVATAR - vaculikjosef3@seznam.czJosef Vape Vaculík22. 10. 2012 22:38:00
Jen malý dotaz, Ovation.. je to Furch??
Jestli ano tam já ji mám taktéž, fantasie nástroj.
p.s. já starej skaut a čundrák

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]