24.října 2004

Lezectví Stěna v Kuřimi

Před chvíli jsme se vrátili z lezecké stěny v Kuřimi. Mám dneska z lezení dobrý pocit.

Hodně dobře zalez Jiřík, který dal převis na tři krátké odsednutí. Díky dlouhé pauze mu sice ke konci trošku docházeli síly, ale dal to moc pěkně.

Já jsem to pak zkoušel na druhého zpátky a mám z toho taky dobrý pocit. Vylezl jsem až po strop bez pauzy a bez větších problémů. Trochu strach jsem měl pod převis dolů, ale trošku jsem si pomohl o boční stěnu a nakonec se mi to povedlo. Poprvé. Hurá. Pak největší problém byl skoro dole, když už mi docházeli síly a nebyla tam madla, ale jenom menší chyty.

Jinak jsme s Jiříkem zkusili kousek nově zbudovaného stropu. Pak jsem ještě zkusil trám, ale to už byla mizérie.

Co jinak nového na stěně? No Petr Dufek dodělal otvírání dveří přes mobil a tlačítko na dveřích. Taky už si zavedl do kanceláře internet a začíná budovat stránky stěny.


Přečteno: 3904x | Komentářů: 2x | Kategorie: Lezectví

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - asymnHins@barrettmail.xyzasymnHins8. 3. 2023 11:35:00
Dale of Howard, and Mary Lou Pat Guptill of Quinn; numerous nieces and nephews; and a host of other relatives and friends <a href=https://buycialis.boats>cheapest cialis</a> 01, and OS was likewise improved in the sequential ACD arm compared with the AD arm HR, 0
2. GRAVATAR - IrocHus@cmaill.xyzUlcenly4. 5. 2023 12:14:00
<a href=http://priligy.mom>priligy 30mg</a> The current study and others like it are helping our surgeons cut back on the amount of surgery they re doing, said Kaklamani

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]