31.října 2004

Vandrování Zakládačka S.T.S Usada a T.O. Toulaví medvědi

Tak jsem zase v Brně. Před chvílí jsme se vrátili ze zakládacího ohně S.T.S.Usada a T.O.Toulaví medvědi. Potlach nebyl ničím nijak extrémně výjimečný, proti ostatním a přesto teď sedím doma vzpomínám na krásné chvíle, strávené venku. Mám plné srdce emocí a tak se je pokusím za čerstva zapsat do kroniky. A aby to nebyl úplně standardní zápisek, tak jsme pro příští věky mimo jiné zaznamenali asi hodinový rozhovor naší osady v hospodě.

Pokračování naleznete v naší kronice a fotky samozřejmě ve fotoarchivu. Fotky jsou jen z pátku a potom až od zapálení, protože jsme měli v sobotu někde založený foťák a tak nikdo nefotil.


Přečteno: 3722x | Komentářů: 5x | Kategorie: Vandrování

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Saša2. 11. 2004 11:47:00
Pro mě to byl potlach zcela extrémně vyjímečný.
Je to logické :-)) Jelikož jsem dělal dočasného šerifa, byl jsem roztěkaný, jak na vlastní svatbě. Ještě jednou díky za váš lví podíl na zdárném chodu kapely a totéž platí i o Zarovi a Krtečkovi.
Když budete někdy mít cestu kolem Kuniček, stavte se na fleku. Je krásný, když je zaplněn kamarádama, ale stejně tak krásný je, když je opuštěný. Dodnes se sem čas od času vracejí lidi, kteří toto místo znají třeba třicet let. Kdoví, jak dlouho tady bude takhle hezky, protože existují náznaky, že příští rok by se v blízkém okolí mělo těžit dřevo. Tak kamarádi nezaváhejte.
2. GRAVATAR - malvinka@seznam.czmalvík2. 11. 2004 12:06:00
Musím říct, že tento oheˇb byl opravdu fajn a že se sem budu ráda vracet. no snad to příště najdeme dříve a vynecháme to 2,5 hodiny dlouhý bloudění mezi Kuničkami, holešínem a flekem (no aspoň jsme poznali noční okolí:-)) pa Malvík

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík2. 11. 2004 13:04:00
[1]: Sašo, moc se Vám to povedlo. Nasadili jste si vysokou laťku a teď už ji jen udržet.
4. GRAVATAR - petr.karas@centrum.czKari2. 11. 2004 15:17:00
Škoda že nemohu být všude...
5. GRAVATAR - advarve@benjaminmail.xyzadvarve26. 4. 2023 1:02:00
I am grateful that people say one day you ll wake up and realize you ve become your mother because if I could be half as amazing as she is, I d be a pretty lucky woman <a href=http://dapoxetine.buzz>buy priligy online</a>

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]