24.listopadu 2004

Aktuality Termální lázně v Laa

Minulý týden jsme si udělali pěkný výlet do Laa do Termálních lázní. Bylo to dost fajn. Jeli jsme s cestovní kanceláří Bontour.

Cesta autobusem se docela dala. Přes hranice jsme do Rakouska projeli nejen na pas, ale zkusili jsme i na občanku a šlo to. Termální lázně jsou v Laa velkou atrakcí a tak jsou dobře značeny už od hraničního přechodu.

Vstup do lázní na čtyři hodiny v ceně 11,80 Euro byl v ceně zájezdu a tak jsme jen dostali hodinky s čipem a hurá do šatny. Zvláštností jsou společné šatny, kde jsou nasázeny v řadě skříňky a na konci každé řady je převlékací kabinka, kde se lze převléknout.

Samotné lázně mají vnitřní bazén s teplou vodou (myslím, že 36°C), potom další venkovní bazény se sladkou a slanou teplou vodou a pak jeden přes léto v vodou o poznání chladnější. Vyzkoušeli jsme všechny. Mě se nejvíc líbil ten studený venkovní, protože tam nikdo nebyl. Přeci jen voda tam měla kolem 20°C a vzduch kolem 0°C, takže docela fajn.

V ceně je taky super tobogán. Vede venkem a člověk nejprve jede v prosvětlené rouře a po chvíli jede úplnou tmou až skončí dole v záchytném bazénku. Super.

Bylo tam fajn a rozhodně si to někdy zopakuji. Akorát asi už nepojedeme s cestovkou, ale autem. Vyjde to levněji a je to rychlejší.


Přečteno: 10348x | Komentářů: 1x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - 83.240.50.252. 8. 2008 20:28:00

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]