19.prosince 2004

Aktuality Jen tak

Tak koukám, že jek se blíží ten konec roku, tak jsem už dlouho nic nenapsal. Tak to konečně zkusím napravit. Ale nečekejte nic moudrého.

Takže co nového? Mám chřipku. Včera mě schvátil a je to čím dál horší. Ležím v posteli s notebookem v klíně a piju čaj. Už jsem ho dneska vypil asi 3 litry a přestává mi chutnat.

V televizi klasicky nedávají vůbec nic. Na ČT1 je nějaká benefice na obnovu Tater. Docela o ničem. Na Nově běží Grinch. Zvládnul jsem to sledovat asi 15 minut a to jen z proto, že jsem byl tak v šoku, že jsem nebyl schopen sáhnout po ovladači a přepnout. Nakounec polookem koukám na Primu na Nikdo není dokonalý a nestačím se divit, jak je ten náš národ blbej. Na otázku: Z jaké části Adamova těla byla stvořena Eva odpovědělo správně jen 5 lidí. Totéž na otázku, co je to Kamasutra.

Odpoledne dávali na Nově K2, což se mi moc líbilo. Vůbec mám rád horolezecké filmy. Což mě tak přivádí k myšlence, že jsem byl ve středu na stěně v Kuřimi a moc se mi tam líbilo. Otvíračka přes týden od 16:00 a o víkendu celý den je příjemná změna k lepšímu. Škoda, jestli bude jen přes zimu. Taky vytvořili spoustu nových cest tak od 5. do 7. obtížnosti, takže máme co trénovat. Akorát mě neměl kdo jistit, tak jsem je nemohl vyzkoušet, ale vypadali moc pěkně.

Taky jsem si před tím chvíli četl, ale je to dost únavné a bolí mě hlava. Mám rozečtený 4. díl Úžasné zeměplochy: MORT. Jsem tak ve třetině a je to úplně stejně pěkný, jako všechny předchozí díly. Což mě tak napadá, že první díly má už dlouho Mája, takže jak to s tím čtením Máji vypadá?

Docela se nakonec těším na vánoce. Konečně totiž skončí ten blázinec a shon a hlavně pak jedeme na hory na naši podnikovou chatu, takže bude snad klid. Jen doufám, že to nepromarodím.


Přečteno: 2860x | Komentářů: 5x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - krtek19. 12. 2004 22:55:00
a co takhle dvd, když v tv nic nedávají?:-)
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolik19. 12. 2004 23:11:00
[1]: No jo, ale musel bych se přestěhovat do obýváku. A to jsem moc lenošnej....

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - krtek20. 12. 2004 7:59:00
aspoň bys poprvé vyzkoušel roztaženou pohovku :-)
4. GRAVATAR - Mája20. 12. 2004 8:03:00
s knížkou je to docela v pohodě je fakt dobrá, ale nějak poslední dobou nestíhám. Ale už sem za polovinou to je uspěch!
5. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolik20. 12. 2004 8:52:00
[3]: Na to su úplně lenošnej. Pro jednoho až dva lidi stačí neroztažená :)

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]