20.července 2003

Kultura a hudba Žalman prodává kytaru

Žalman se rozhodl prodat jeden exemplář ze své sbírky kytar a tak máte možnost mít doma unikátní nástroj, dotýkaný přímo jeho rukama.

Kytara je zakázková práce z dílny věhlasného pražského mistra kytaráře Petra Procházky, je stará 3 roky, ve vynikající kondici, Žalman na ni hrál převážně doma. Na veřejnosti byla naposledy k vidění na jarním srazu fanklubu ve Čtyřkolech.

Kytara je bohatě vykládána (výložky, ozvučný otvor, hlava), na hlavě je logo dílny Petra Procházky. Na hmatníku jsou na Žalmanovo přání místo orientačních značek intarzovaná "souhvězdí".

Nástroj má kobylkový piezosnímač s předzesilovačem typu "power jack", do těla kytary nebylo nijak zasahováno. Ladící mechanika je z nejvyšší řady firmy Schaller. Ke kytaře je lehké pouzdro s vyztuženými čelními plochami a boky.

No a závěrem Vás určitě zajímá, jaká bude cena této kytary. Původní cena před třemi lety byla 10.000,- Kč. Žalman uvážlivě pochopil, že kytara je již tři roky hraná v jeho podání a proto již cena nemůže být stejná. Proto poskytl výraznou slevu a aktuální cena, za kterou nástroj nabízí je 30.000,- Kč.

Podrobnější informace a hlavně fotky zde.


Přečteno: 3615x | Komentářů: 0x | Kategorie: Kultura a hudba

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]