16.května 2005

PC a internet Reklama z eTaget

Jak jste si mnozí již všimli, zprovoznil jsem na blogu v pravém sloupci reklamu. Jedná se o reklamu, kterou kontextově podle obsahu článku dodává firma eTarget.

Popravdě jsem byl spíš zvědavý, jak to funguje a tak jsem zažádal o spolupráci. Reakční doba z jejich strany byla kolem měsíce,a le pak už to šlo ráz na ráz. Poslali mě smlouvu, já předběžně souhlasil a hned jsem dostal kód pro implementaci a implementoval. Pak sjsem ještě s jejich programátorem doladil kódování a už úspěšně zobrazuji reklamu.

Nedělám to snad zadarmo, ale za každé kliknutí bych měl dostat nějakou malou finanční odměnu. Tak jsem zvědav, jak se to vyvrbí a co z toho nakonec vyleze.


Hledáte-li správce sítě nebo prostě nekoho kdo umí spravovat servery, hledejte na www.petr-hladis.cz

Přečteno: 3460x | Komentářů: 3x | Kategorie: PC a internet

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Radim z Brouzdej.cz16. 5. 2005 7:36:00
Pro tvoji představu - odhadovaný výnos z reklamy bude velmi nízký. Při počtu zobrazných stran kolem 500 000 by jsi vydělal asi 1 000 Kč.
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík16. 5. 2005 7:54:00
No to jsem zvědav. Moc nepočítám, že bych tím chtěl vydělat. Hlavním důvodem byla zvědavost a zatím největší přínost vidím v tom, že píšu o tom, co mě zajímá a proto dostávám i relevantní reklamu, která MĚ teoreticky zajímá. Navíc u této placené reklamy vím, že je firma "živá" a opravdu na internetu něco nabízí a nemá stránky jen z povinnosti.

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - Radim z Brouzdej.cz16. 5. 2005 13:46:00
Je to kus zbytečného kódu navíc. Nicméně pokud to nebude tajné, určitě mi napiš, jak jsi pořídil (na brouzdej(zavináč)gmail.com). Možná bych to nasadil u nás na Brouzdej.cz :o))

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]