24.července 2005

Aktuality 200 tisíc bez nehody a BUM !

Tak ještě do včerejška jsem se mohl chlubit ujetými asi 200.000km bez nehody. Dnes už to není pravda. Kolem poledne to do nás poslal na křižovatce chlapík s Felicií. Žijeme!

Hnal si to docela jako o život a u M-Paláce, když jsem stál už nějakou chvíli na červenou, slyším jen krátký vřískot kol a pak ránu jako hrom. Asi jsem stihl jen něco sprostýho zařvat, ale to si nejsem úplně jist a bylo to. Naštěstí se nikomu z nás nic nestalo. Chlapík, co to do nás poslal měl trochu rozbitou hlavu. Jo oni ty pásy nejsou špatná věc. Snažil se chovat docela slušně, ale vypadal trochu zmateně. Nejdřív tvrdil, že nic nepil. Pak, že byly u nich včera hody, tak možná nějaký zbytkový alkohol. Docela bych ty hody raději nechtěl ani vidět, protože nadejchal 3 promile. Paradoxem je, že se mu v autě rozbilo pivo. Odvezli si ho na úrazovku.

Jeli jsme z Čermákovic. Já, Borůvka, Mája s Farinkou a malej Walter. Nejlíp to asi nesl malej. V tom šoku se nestačil ani rozbrečet, a když jsem mu z auta donesl jeho kšiltovku, tak už byl i veselý.

Někdo nám těsně po nehodě pomohl. Nějaký mladší pár. Byli moc hodní. Ošetřili rozbitou hlavu, půjčili trojúhelník a ještě sehnali příbuzné toho chlapíka. Až bylo po všem, tak odjeli a ani jsem jim nestihl poděkovat. Moc si cením toho, že zastavili a nenechali nás v tom.

Hned po tom, co jsem vynesl malýho z auta jsem volal policajty. Nahlásil jsem zranění a tak za chvíli přijela sanitka. Z auta tekla voda z chladiče, tak za chvíli dorazili i hasiči a jim v patách policajti. Všichni byli docela příjemní a ochotní. Všechno vyfotili, sepsali a pro mě přijela odtahovka z ABA.

Auto je na odpis. Jen čeká na obhlídnutí pojišťovnou. Taky to odnesla akuvrtačka a možná trochu foťák. Ovšem to nejhorší, co se stalo je, že je po smrti moje kytara. Když jsem ji vynášel z auta a rozbalil, měj jsem slzy v očích.

Teď už jsme doma. Mě bolí trochu za krkem, Danu rameno a ostatní jsou snad v pořádku a už jen vzpomínáme. Takže dál už následuje jen pár fotek z místa nehody.

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody

Fotky z autonehody


Přečteno: 4426x | Komentářů: 9x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - rkristof@volny.czSlůně24. 7. 2005 23:05:00
Hlavně, že jste zdraví!!!
Kytary je mi líto, ale určitě si brzo pořídíš novou a určitě lepší. A na Kosový se nějaká volná určitě najde ;-)
2. GRAVATAR - hanahonel@seznam.czhanahonel25. 7. 2005 11:21:00
Musím se opakovat - hlavně, že jste všichni zdraví:):)!!! Nemohu se tentokrát zdržet komentáře: "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným", ze známého Vančurovsko-Menzelova filmu. Samý průser, ale snad už bude konec. My s tou naší Eliškou, co ji pokousaly 2 staforšírské bulteriérky a taky Tvoje mamka, no nic moc.

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - Kari26. 7. 2005 14:21:00
K tomu se nedá nic jiného napsat, než že je hlavní, že jste v pořádku.
4. GRAVATAR - ZAR28. 7. 2005 10:53:00
OMFG .... dobrá šleha. Tento rok je nějakej kritickej na kytary :o( už jsem viděl tři na kašu (včetně té mojí). BTW ty fotky by asi neměly bejt tak fialový.... ale jako uměleckej efekt....
5. GRAVATAR - ZAR28. 7. 2005 10:54:00
Tos tomu vožralýmu hajzlovi ani nerozkopal tlamu?
6. GRAVATAR - intruder_experience@centrum.czINTRUDER4. 8. 2005 19:09:00
Mhe, vis proc je na tvem miste ten pavouk na skle? ...kdopak asi nebyl pripoutany,hm??? :o) Priste uz budes...
7. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík4. 8. 2005 21:49:00
[6]: Hmmm. Že sis nevšiml, že to auto s tím pavoukem má jinou SPZ, to bych ještě pochopil, ale že ti není divný, že bych měl auto nabouraný zepředu i zezadu, to už je na zamyšlenou. A navíc, když do tebe někdo nabourá zezadu, tak asi do skla moc neletíš. Já osobně zlomil sedačku dozadu. :)

Reklama ETARGET:

8. GRAVATAR - tomas.dana@quick.czTom das24. 8. 2005 23:56:00
Pro tyto a podobný případy je dobrý mít dasku.Je to nějaká právní pomoc kdy ti hned poradí na mobil co máš dělat když nejsi hned na nosítkách.A s pojišťovny dostanou všechno co má zaplatit a nebo z viníka to je jedno.Hlavně se o nic nestarám.Mám to vyzkoušený.Kdo chce vědět víc ať odepíše.rád pomůžu.Sám jsem zažil něco podobnýho a funguje to.Fakt.
9. GRAVATAR - oulicky.luky@seznam.czluky3. 12. 2009 0:31:00
Hele děláš sy snad blázna nebo co!
1)Jak může mýt dvě SPZ.
2)Na jedné fotce néni zadní část nabouraná.
Takže pokud to nejsou dvě felicie,tak to jsou dvě nehody.

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]