23.října 2005

Vandrování 19. výročí T. O. Černý Mustang

O víkendu oslavila trampská osada Černý mustang své 19. výročí. Za naší osadu se zodpovědně už od středy účastnil Onásek s Májou. Já přijel s Borůvkou v pátek do hospody, v noci jsme zase jeli domů a v sobotu jsme po svatbě zase večer přijeli.

V pátek nás do hospody dovezla Borůvka. Tentokrát se mě Mustangovská páteční hospoda zase moc líbila. Onásek nepil a byl fajn. Hráli jsme celý večer skoro bez přestávky ještě s Vrabčákem, sheriffem T. O. Pohoda, a s Lučavkou a měl jsem z celého hraní moc fajn pocit. Kolem půlnoci jsme to zapíchli a Borůvka nás zase odvezla domů.

V sobotu jsme měli trošku zkluz a přijeli jsme těsně po zapálení. Byl jsem tam sotva pět minut, když mě má osada podle vhodila do kruhu pro placku, kterou odpoledne za pomoci Lučavky vyhráli. Bylo to milé.

Na večerní soutěže jsme utvořili jedinečné hudební těleso s názvem Grupen-Sex a v sestavě: Onásek - kontrabas, Vrabčák, Lučavka a Já - kytara, Dita, Mája a Číra - zpěv. I z tohoto hraní jsem měl moc dobrý pocit, i když bylo podáno spíš jako humorná vložky než velké umění.

Po otevření šerifáku jsme ještě chvíli hráli, ale kolem desáté jsme odpadli a chopil se hraní Jukebox. Když jsme po jedenácté zase s Borůvkou odjížděli domů, tak to zase trošku začínalo ožívat a vypadalo to, že by se snad ještě mohlo hrát.

Celkově bylo na potlachu dost lidí, které jsem dlouho neviděl a rád jsem s nimi zase povykládal. Fotky nemám, takže budou macimálně, jestli někdo pošlete svoje.


Přečteno: 3608x | Komentářů: 2x | Kategorie: Vandrování

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - ZAR26. 10. 2005 15:32:00
Dej mi nějaký FTP a klidně ti pošlu ...
2. GRAVATAR - labirhm@email.czMirek28. 10. 2005 12:56:00
Tak doufám, že se nějaké objeví :-D.
Jinak se na mne určitě jeden kamarád nebude zlobit, když prásknu jeho stránky, kde nějaké fotky jsou = www.hobo.cz

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]