20.prosince 2005

Aktuality Tak nějak letem světem koncem roku

Za necelý týden jsou Vánoce. Do teď jsem si to moc nepřipouštěl, ale už zase nám doma voní celý byt cukrovím, ve městě není kde zaparkovat a nedá se jím ani projít, všichni chtějí ještě všechno rychle do Vánoc dodělat a lidi jsou tak nějak příjemnější, když je na ně člověk milý. To všechno indikuje, že se blíží Vánoce.

V práci mám ode dneška dovolenou a tak tam již trávím už jen několik nezbytných hodin denně a zbytek času se snažím věnovat nejen soukromým pracovním aktivitám, ale také trochu sobě. V práci se snažím najít jednoho hajzla, co nám k Vánocům rozesílá anonymy a při té příležitosti sonduji po stopách jednoho hackera, který se nám v práci přes web snaží nabourat do SQL databáze. Naštěstí neúspěšně. I když v tom shonu určitě nemám všechno stoprocentně zajištěné, tak alespoň základní zásady se snažím dodržovat a vyplácí se mi to.

Včera jsme byli na Squashi a už jsem skoro prohrál - je vidět, že mám kvalitní soupeřku. Na lezení na stěně nějak poslední dobou nebyl čas stejně jako na angličtinu a další věci. Snad se to od ledna spraví.

Doma už máme napečené nějaké cukroví a i nějaký ten dárek by se našel - i když letos budou Vánoce chudší, ale doufám, že o to pohodovější. Docela se letos těším na hory, že si konečně odpočinu.

Zítra odpoledne se snad sejdeme s klukama z průmyslovky. Už jsme se zase nějakou dobu pořádně neviděli. Onásek snad na Mustangách rozdá PFka a ve čtvrtek počítám, že si večer půjdeme v klidu zahrát na Pražce. Tím pádem nestihnu ve středu Bokomaru, ale člověk nemůže mít všechno. A v pátek už snad budeme lenošit. Doufám, že už nepůjdu ani do práce.

Tak už i já poslední dva dny začínám pozorovat, že ai opravdu budou Vánoce.


Přečteno: 2623x | Komentářů: 2x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Chemik21. 12. 2005 7:30:00
Přijďte, už vás očekáváme :-)
2. GRAVATAR - Kari26. 12. 2005 13:55:00
Nojo, Pražce, úplně jsem na to jejich hraní v tom shonu zapomněl.

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]