1.ledna 2006

Aktuality Vánoce skončili a je tu rok 2006

Mám pocit, že většina národa si oddechla se slovy "A je to za námi" a radostně ukončila Vánoční a Silvestrovské oslavy. Mě se letos Vánoce i Silvestr líbil.

Vánoce jsme strávili klasicky v kruhu rodinném. Byly příjemné a to jak u našich tak u Daniných rodičů. Hlavně byl klid a pohoda. Všichni dostali přiměřený počet dárků a nějak to přežili. Já osobně jsem za největší dárky považoval to, že jsme se sešli okolo Vánoc v klidu s blízkými kamarády a našli si na sebe chvilku času v té uspěchané době. Velkým dárkem bylo, že jsem mohl oslavit Vánoce s tím, s kým je mi fajn. Od spousty lidí mě potěšili Vánoční SMS - tím mám na mysli ty psané osobně mě a ne jen rozkopírované a poslané všem hromadně. A hlavně byly vánoce tak nějak klidné a mě se líbily.

Po Vánocích jsme odjeli klasicky do Deštného na hory. Po úvodních nezdarech - nefunkční proud v Deštném, skoro dvouhodinová kolona ve České Třebové a podobně jsme po šestihodinové jízdě dorazili v deset večer na chatu. Celý týden byl super. Nesl se v duchu vína, svařáku, karet, kytar a snowboardu - no prostě paráda. Ani nás neodradilo, že hned na Nový rok musíme brzo ráno odjet a oslavili jsme si Silvestra o den dřív a originální půlnoc jsme si nechali jen přípitek, ohňostroj.

Nejúžasnější na celém týdnu bylo, že jsem po příjezdu zahodil do pokoje telefon a do odjezdu si ho prakticky nevšímal. Vynechal jsem letos i obligátní půlnoční telefonování a SMSkování a jen večer zavolal našim a babičce a pak jsem si už půlnoc jen užíval s myšlenkami na mé blízké. Ale musím říct, že některé telefony a SMS hodně dojaly. I Silvestr byl tedy super.

A rekapitulace loňského roku? Nijak podrobně jsem nerekapituloval, ale mám-li to vzít pocitově, tak rok 2005 byl víc než dobrý. Kéž by ten letošní byl alespoň z části takový.


Přečteno: 2725x | Komentářů: 1x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - meridianus@centrum.czkrtek2. 1. 2006 11:05:00
mám to brát tak, že sestra není Tvoje blízká?... :-(

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]