30.května 2006

Vandrování Jarní oheň na Kubštejně

Poslal mi Dundy zápis z Jarního ohně na Kubštejně i s pár fotkama, tak dle přání zveřejňuji:

Dne 20. 5. 2006 proběhl na Kubštejně u Moravské Chrástové jarní oheň T.O. Zlatá růže, Tornádo, Netopýr a Vlci. za účasti 315 kamarádů a kamarádek z cele ČR a SR.

Na stožáru bylo 21 vlajek.

Soutěže proběhly odpoledne za účasti všech bez rozdílu věku. Tornádo dělalo kolek . Zde zvítězil Martin, Zlatá růže dělal hod nožem, vyhrál Bivoj, Netopýři pořádali střelbu prakem – vítěz Piliňák, v hodu podkovou u Vlků zvítězil Seba.

Podávalo se 11° pivo Polička, kterého se vypilo 24 sudů.

Oheň vzplál v 19,00 hod. Zapaloval ho za kamarády ze západu Karel z Luňáků, za kamarády z jihu Kamil z Tornáda, z východu Dandy ze Svitav., za kamarády ze severu Cancar z Černých mustangů. Vlajku a vzpomínkovou písničku za zesnulé kamarády a kamarádky zahrálo Tornádo.

Ve večerním programu vystoupily trampské skupiny Tornádo, Netopýři posílení skupinou Feet boys., Staříci, Horizonti a Monzun. Krásným zpestřením večera byla ukázka Labutího jezera a Kastelánův fejeton.

Akce se povedla, bylo pěkné počasí, až na 4 bouřky a vetšina zúčastněných se dobře bavila. Závěrem bych chtěl poděkovat všem kamarádkám a kamarádům za hojnou účast a perfektní atmosféru při soutěžích. O jednom člověku , který se dostavil nezván / Svaťa K. / se zmiňovat nebudu, tento již bude mít pro opětovné nevhodné chování absolutní zákaz vstupu. Toto bylo rozhodnuto šerify pořádajích osad Lišákem , Dundym, Grizzlym, a Kubou A tak zase příští rok ahoj a zdar jak sviňa.

Dundy šerif T.O.Vlci, www.vlcibrno.wz.cz , foto Jituš Vlci

Kubštejn

Kubštejn

Kubštejn

Kubštejn

Kubštejn

Kubštejn

Kubštejn


Přečteno: 3065x | Komentářů: 0x | Kategorie: Vandrování

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]