7.června 2006

Aktuality Jak sestavit vládu

Tak jsem po tom volebním patu přemýšlel, jak sestavit vládu a mám nápad. Tedy ne na to, jak sestavit vládu, ale na to, jak rozdělit ministerstva.

Navrhl bych snížení rozpočtu pro všechna ministerstva například o polovinu. Pak bych nabídl postupně ministerstva, kdo o ně má z kandidátů vlastně zájem. Kdy by se sešlo více kandidátů (z více stran), snížil bych zase rozpočet pro ministerstvo a čekal, kdo odpadne. Kde by ministerstvo nechtěl nikdo, rozpočet bych o něco navýšil a zkusil to znovu.

Je to v podstatě způsob, jak vybírám dodavatele, pokud mám dva stejně kvalitní (v mé volbě jsou oba 50:50, tak jako ve volbách) a potřebuji se rozhodnout. Vybírám toho levnějšího.

Na jednu stranu by to mohlo být spravedlivé dělení mezi strany, které vyhrály ve volbách a na druhou stranu, i kdyby to ničemu nepomohlo, tak by se alespoň možná o něco snížil státní rozpočet.

Tak co, je to velká blbost? Těším se na komentáře (nebo snad ani nevím, jeslti se mám těšit nebo raději bát).


Přečteno: 3720x | Komentářů: 4x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - realgs@realgs.czZuzka8. 6. 2006 9:59:00
Myslím si, že tentokrát se nedostaneme do nejkomentovanějších článků.

Super nápad, ale přemýšlel jsi o sobě? Víš jak budeš v polovině roku nadávat, že nemáte zaco nakoupit PC a jiné? Jinak tady s dluhem nic neuděláš, to musíš psát dopis na hrad.
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík8. 6. 2006 10:31:00
[2]: Kdysi jsem v mladické nerozvážnosti prohlásil: Strana, která bude mít ve volebním programu, že zruší náš podnik, bude strana, kterou budu volit!
Dnes si to myslím stále, ale už to ze zjištných důvodů nekřičím tolik do světa. :)

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - realgs@realgs.czZuzka8. 6. 2006 10:43:00
Už jsem se setkala se spoustou lidí, kteří mají tento názor. Zrušit ty malinké státní podinstituce. Nebudu a nemůžu tu ani hlásat, že s tím souhlasím. Nejsem sebevrah. Spousta těch lidí, kterým to nic nepřináší mají pravdu.
4. GRAVATAR - IrocHus@cmaill.xyzUlcenly18. 5. 2023 9:24:00
At 3 position of indomethacin carboxylic acid substitution is present, which is esterified with glycolic acid in acemetacin, while in tenidap this position is substituted with a carboxamide group <a href=http://priligy.mom>priligy generika dapoxetine 60mg</a>

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]