2.října 2006

Vandrování 11. výročí T. O. Falešná karta

O víkendu proběhl 11. výroční potlach trampské osady Falešná karta. Byl to pěkný potlach a musím říct, že jsem si ho užil na plno.

V pátek proběhl "sejšn" v hospodě. Sešlo se spousta dobrých muzikantů a hrálo se dlouho do rána. Já jsem to tentokrát užil spíš posloucháním a bavil se s ostatními.

V sobotu ráno jsme vyrazili s Borůvkou na procházku na Pernštejn. Byla to pěkná procházka pěknou přírodou. Po cestě jsme chvilku lehleži jen tak na louce a na chvíli dokonce i usnuli. Cestou se připravovala nějaká koňská akce a na loukách bylo s jijich majiteli připraveno spousta koní.

Pernštějn jsme prošli jen zvenčí, poseděli chvíli v místním občerstvení. Když zavzpomínám na loňský obrovský požár Pernštejna, vypadá dnes Pernštejn docela pěkně a opraveně. (I když na opravě střechy se pořád pracuje.)

Zpátky jsme dorazili před koncem soutěží. Najedli jsme se a poslouchali Mildu s Vlasťákem, jak hrají u užitkáče. Netrvalo dlouho a zapaloval se oheň. Mě se dostalo nejen té cti, zapálit oheň za kamarády z jihu, ale také jsem dostal funkci jednoho ze čtyř porotců ve večerních soutěžích. Po otevření šerivského kruhu se pak už jen hrálo a hrálo až do noci.

Ve fotoarchivu jsou jak fotky z potlachu, tak fotky z Pernštejna. Další fotky z potlachu jsou k vidění u Vráti na webu gumbaweb.net.


Přečteno: 3719x | Komentářů: 2x | Kategorie: Vandrování

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - agerolf@fmaill.xyzforcest22. 5. 2023 18:02:00
<a href=http://finasterid.cfd>finasteride tablets 5mg where to buy</a> 1 g of salt per day, ranging from 57 to 117 mmol 3
2. GRAVATAR - Mundtouff@fmaill.xyzQjQqJk10. 8. 2023 16:05:00
<a href=http://atadalafil.mom>cialis 20mg price</a> I appreciate your thoughts on the matter and some of the practical solutions and ideas

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]