11.srpna 2003

Články a zajímavosti Za komunistů jsme se moc dobře neměli, ale máme se lépe ?

Buck si na mě udělal čas a napsal mi seznam věcí, které mám koupit, aby mi mohl udělat podhled v kuchyni. Měl jsem radost a říkal jsem si, že to pěkně probíhá. To jsem ještě nečekal, co mě čeká.

Nejdůležitější složkou sádrokartonového podhledu jsou sádrokartony. Zajel jsem tedy do Hornbachu, kde jsem nedávno zahlédl reklamu na levné sádrokartony. Po 20 minutách kroužení okolo regálů se stavebninami jsem konečně narazil na pracovníka Hornbachu. „Sádroš 12,5 nemáme. Zapomněli jsme minulý týden objednat. Zkuste to tak pozítří.“ Nestačil jsem se divit, jak může tak velká firma zapomenout a nikoho za to vyhodit.

Zkusil jsem sousedící Bauhaus. Podobná scéna. Patnáct minut jsem kroužil po oddělení stavebnin, až jsem zahlédl asi o pět regálů vedle u zahradních grilů zaměstnance. Řekl mi, že se mám zeptat ve stavebninách. Když jsem se slušně zeptal koho, tak zvedl telefon a po chvíli mi sdělil, že kolega je v železářství a že mám počkat a že za mnou přijde. Po příchodu mi sdělil, že sádrokarton 12,5 nemají a že bude tak za týden. Na což jsem mu odvětil, že ho hodláme zítra montovat a jestli by mi nemohl poradit, kde jinde by ho mohli mít. Byl velmi ochotný a poradil mi stavebniny Mlénský ve Slatině. Podle návodu jsem stavebniny našel a bez problémů za několik minut neobjednal, co jsem potřeboval a domluvil dopravu zdarma na druhý den odpoledne.

Pak mi tam sice kleklo auto, ale materiál snad zítra dovezou, tak aspoň můžu čekat doma.


Přečteno: 3010x | Komentářů: 1x | Kategorie: Články a zajímavosti

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - David Bureš (WebSky.cz)11. 8. 2003 20:55:00
hobby markety jsu to nejhorsi a nejdrazssi co muzes najit. obsluha zasadne v nedohlednu.
idelani najit si nejake specializovane stavebnictvi, takjak jsi udelal

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]