29.května 2007

Kultura a hudba Porta slaví 40 let

V roce 2007 oslaví Porta 40. výročí své existence. Nejslavnější a historicky nejvýznamější festival folk, country a trampské hudby v České republice přečkal socialismus, sametovou revoluci, privatizaci i startující tržní ekonomiku a bude tedy co slavit.

S oslavou 40. výročí dochází k zásadní změně, která narovnává několikaletý stav rozdělení Porty. Sdružení Porta a Česká tábornická unie se dohodli na spolupráci a sjednocení PORTY. Rok 2007 je tedy opět novým mezníkem pro společnou cestu těch, kteří mají rádi folk, country hudbu a trampské písničky.

Vážení přátelé a kamarádi,

Ve dnech 5.7.—7.7.2007. v areálu letního kina v Jihlavě vás čekají nejen vzpomínky na krásnou dobu přeplněného výstaviště a Lochotína v Plzni,ale i program který, nám všem pamětníkům připomene slávu tohoto krásného festivalu.

Pro návštěvníky—hudebníky je připravena jedna ze scén, kde můžete zanotovat a přispět ke krásné atmosféře Porty. Návštěva denních scén umístěných v jihlavské ZOO se může stát cílem rodinného výletu zakončeného večerním koncertem v příjemném prostředí letního kina.

Na vás všechny vzpomínají a těší se nový štáb organizátorů Porty.


Přečteno: 2815x | Komentářů: 0x | Kategorie: Kultura a hudba

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]