17.června 2007

Aktuality Jaderný výbuch v Krkonoších

Dnes ráno na ČT2 v programu Panorama byl k vidění atomový hřib nad údolím v Krkonoších. Jednalo o recesi skupiny Ztohoven, která se již před lety předvedla překrytím 800 reklamních ploch v metru otazníky nebo částečným překrytím neonového srdce na Pražském hradě tak, že z něj vznikl otazník.

Realizace tohoto kousku byla vskutku jednoduchá. Nehackovali vysílání ČT, jak mnohá média uvádějí, ale zřejmě pouze na chvíli odpojili kameru na horách a místo ní připojili svou upravenou videonahrávku.

Na celém záznamu byla také vysílána internetová adresa www.ztohoven.com, která byla registrována teprve předevčírem a dnes jsou již stránky odstraněny.

A otázky do pléna: Jedná se podle vás o trestný čin? Je takovéto jednání pro společnost nebezpečné? Je vliv médií a reklamy opravdu tak škodlivý, jak Ztohoven tvrdí? Potrestá naše justice viníky?

Kdo to neviděl, tak záběry jsou k vidění ve zprávách ČT.


Přečteno: 2707x | Komentářů: 1x | Kategorie: Aktuality

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - meridianus@centrum.czkrtek18. 6. 2007 7:48:00
no já si myslím, že to asi není úplně košer, bo na tohle se dívají většinou (podle mě) starší lidé, a opravdu to mohlo kdekoho vyděsit... Na druhou stranu to bylo docela originální a nečekané, jen jsme vlastně nikde neslyšela, proč to udělali.. tzn. že teda jak píšeš jestli to bylo kvůli špatnému vlivu reklamy a médií, tak si podle mě vybrali trochu špatně televizi, protože čt a už čt2 už vůbec nepatří meti mega komerční sra.ky, které na tomto mediálním trhu jsou...

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]