17.června 2007

T.O.Pod psí skálou Čermákovice

Zase jsme po delší pauze o víkendu zavítali do Čermákovic na náš srub. V pátek jsme se potkali já a Borůvka s Májou v Tulešicích před hospodou a stavili se na jedno (rozuměj já na dvě a holky na brču a Matonku). V hospodě byl docela šrumec. Potkali jsme tam Áju a příjemně pokecali.

Walter s kosou

Pak jsme těsně po setmění dorazili na flek. Měl jsem strach, jak to tam bude vypadat, když už jsme tam tak dlouho nebyli, ale příjemně mě překvapilo, že všechno bylo v pořádku. Dokonce díky Míše, která tam před časem byla, bylo i dřevo nachystané. Udělali jsme si oheň, já vytáhl kytaru a postupně jsme se uložili vedle ohně a usínali. Nad ránem jsme se schovali, možná trochu zbytečně, před deštěm do boudy a dospali se.

V obchůdku jsme potkali Džejára a popřáli mu k narozeninám. Přijel Komár s dětmi, dali jsme pivko a odjeli dolů pracovat. My s Borůvkou jsme posekli louku a Komár za pomoci všech se pustil do kopání podlahy. Večer se k nám připojila ještě Doušek. Podlahu jsme na hrubo vykopali a opět rozdělali oheň a postupně jsme odpadali do spacáků. V noci opět trošku strašil déšť, ale tentokrát jsme se nenechali zviklat a tak si to zase rozmyslel a bylo pěkně.

Ráno jsme posnídali, stavil se za námi ještě Džejár a pak jsme se sbalili a vyrazili každý po svém.Přečteno: 3031x | Komentářů: 0x | Kategorie: T.O.Pod psí skálou

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]