8.července 2007

Vandrování 30. výročí T. O. Vlci

Dne 30.6.2007 vzplál na Campu Vlkov v Ponětovicích potlachový oheň , který byl zapálen ku příležitosti 30. výročí založení T.O.Vlci Brno a to za účasti 100 kamarádů a kamarádek.

Soutěže začaly již v sobotu ráno a to fišlobraním. Měřila se celková délka nachytaných ryb. Soutěž vyhrál Béďa s 823 cm ryb, druhý se umístil Houmr a třetí byla kamarádka Šroubek. Další soutěží byl slalom dvojic na lodi po rybníce na čas. Zvítězila dvojice ve složení Berda a Rudys. Druzí dojeli Bajác a Karel a třetí Veronika a Alča.

V 16. hodin byl zahájen dvojboj. Zde vyhrál kamarád Modyn, druhý byl Samuraj a třetí Jindra oba z T.O.Netopýr. Denní souteže byly zakončeny hodem podkovou. Zde zvítězil Fousek z Panterů z Boskovic, autor nového totemu Vlků, druhá byla Mičigen a třetí Žoldák.

Slavnostní oheň byl zapálen v 19. hodin. Zapalovali ho kamarád Franta z T.O.Šedý vlk Boskovice, Pepa z T.O.Netopýr, Bajác z T.O.Horizont a Hup z pořádající osady Vlci. Vzpomínkovou písničku za zesnulé kamarády a kamarádky zahráli Vlci s Netopýrama. Vlajku na stožáru vytahovala Staňka z pořádající osady, stožár s vlajkama osvětlovali loučemi noví dva osadníci T.O.Horizont Jana a Záložák.

Večerní soutěže ve zpěvu jednotlivců vyhrál Bajác z T.O.Horizont, druhý Bendy z téže osady a třetí se umístil kamarád Jindra z Netopýrů.

Porotu tvořili Pepa, Eda a Lída z campu Vlkov, tedy z pořádající sestavy.

Večer po soutěžích nádherně hráli dohromady osady Monzun a Horizont a to tak, že opravdu velmi hezky! / Dyk a spol. a Bendy a spol./ Závěrem patří velké poděkování zástupci šerifa T.O.Netopýr kamarádu Pepovi a jeho ženě Alici za pomoc s vařením velmi dobré rybí polévky .

Nový camp Vlkov byl otevřen předcházejícího dne v pátek a to narozeninami Staňky a Jituš z pořádající osady.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem za účast a nádhernou atmosféru.

Ahoj. šerif T.O.Vlci Brno Dundy.

T. O. Vlci


T. O. Vlci


T. O. Vlci

Přečteno: 3100x | Komentářů: 1x | Kategorie: Vandrování

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - mila vlková albrechtová -čestnej Vlku byla sem ta6. 11. 2011 8:17:00

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]