6.června 2004

Úvahy Superstar 2004 - i já už hledám

Tak jsem zase dneska viděl kousek Superstar a můžu říct, že od tohoto kola jsem už opravdu zvědav, kdo vypadne.

Ještě do minulého kola se dalo jakš takš určit nejslabšího a dát mu padáka, ale teď už opravdu nevím.

Aneta snad vypadá, že to vyhraje. Aspoň podle lidí, kteří se kolem mě pohybují. A je pravdou, že na to má, byť dneska to opravdu bylo slabší.

Sámer je sice Star, ale není zase nejlepší zpěvák.

Tomáš Savka se mě zase jevil doposud jako nevýrazný, ale dneska jsem ho konečně slyšel zpívat a nebylo to rozhodně špatné.

No jak jak se říká - nejlepší nakonec. Mým idolem je Šárka Vaňková. Zpívá výborně a dneska se jí to zase obzvlášť podařilo. (Poslední dobou se přistihuji, že o každý týden říkám, že zpívá slušně a zrovna tentokrát se jí to povedlo ještě líp.

No a kdo tentokrát vypadne? Asi je to dost jednoduché. Byť jsem ho tentokrát neslyšel zpívat, tak tipuji Sámera. A zdůvornění je dost logické. Všichni, co posílali hlasy těm, co umí zpívat a vypadli, je pošlou zase někomu z těch, co umí zpívat. Jen Samirovi je pošlou "jen" ty, co mu je posílají pořád. Z toho plyne, že počet Samirových hlasů je téměř konstantní, kdežto počet hlasů jednotlivým zpěvákům narůstá, protože součet těchto hlasů je konstantní a zpěváků ubývá. Tolik moje přísně vědecké pojednání no Superstar :).


Přečteno: 3913x | Komentářů: 12x | Kategorie: Úvahy

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - Richard H.6. 6. 2004 22:46:00
Vypadá to logicky. Byl bych celkem rád, kdybys měl pravdu, ale moc tomu nevěřím... :-(
2. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík6. 6. 2004 23:24:00
Tak Tomáš. Původně jsem ho tipoval, než jsem je dneska slyšel zpívat. Tak příště to bude opravdu nářez. A nejvíc mě asi začíná mrzet, že v době finále budeme ve Vyšším Brodě vyjíždět na Vltavu.

Reklama ETARGET:

3. GRAVATAR - Richard H.7. 6. 2004 9:29:00
Přesně tak. Dopředu jsem ho tipoval, ale vypadnout neměl.

To budou mít hospody s TV kolem řeky narváno... ;-)
4. GRAVATAR - krtek7. 6. 2004 18:29:00
Zase to tak nepřehánět. Je to podle úplně nasnadě - v příště vypadne bohužel Šárka a ve finále bude Aneta se Samirem. A budeme se všichni modlit, aby to, co se na nás bude linout příští rok z rádií a televizí byl zpěv Anety. Ikdyž Samir nezpívá špatně, je to prostě pořád mladej klučina, který si musí zatím pár věcí projít. A navíc už je asi jedno kdo to vyhraje, protože jsem někde slyšela, že v nějaké zemi se prodávalo víc CD toho, který byl druhý... :-)
5. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík7. 6. 2004 22:28:00
Nene - Šárka to určitě ustojí a zvítězí spravedlnost a do finále půjde s Anetou Šárka. Nejde o to, kdo prodá víc CD - nekoupím si CD ani Sámera ani Šárky. Jde prostě jen o princip.
6. GRAVATAR - xx.xx@xx.czSpit8. 6. 2004 14:58:00
Ne tady nejde ani o princip - tady jde o hovno! Zase se lihne na scenu nejaka postavicka, ktera bude stejne proflakla jako dosavadni Lucie Bile a Heleny Vondrackove... Komercni SHIT!Bohuzel mam pocit, ze jde o zase jen tezke prachy! :( ...a treba Anete bych nepral tak blby osud!
7. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík8. 6. 2004 21:00:00
Horší osud, než sedět osum hodin v kanceláři na zadku? :(
Horší osud, než stát osum hodin denně u pásu? :(
Horší osud, než marně půl roku čekat na pracáku na práci? :(
Horší osud, než co?

PS: A co posloucháš ty?

Reklama ETARGET:

8. GRAVATAR - xx.xx@xx.czSpit9. 6. 2004 12:22:00
Chlape je videt, ze mas docela spatne zkusenosti s praci...no ale tady nejde prece o to, aby si sla stoupnout k pasu - jiste ze se ma venovat muzice - ale po svem!!!! Ne aby ji nekdo diktoval co muze zpivat a co ne!! Viz flaky TV Nova ve Zlate mrizi nebo jinych podobnych zhovadilych poradech, kde se prave Bila apod. hojne vyskytuji. Nic proti nim, ale nevymluvis mi ze to neni komerce. S kvalitni muzikou to nema moc spolecneho...ale prachy v tom jsou a jestli jde nasi Superstar hlavne o vatu a az v dalsi rade o muziku - proc ne. Jiste to je lepsi nez makat rukama - to s tebou souhlasim...
9. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík9. 6. 2004 13:30:00
:) Je vidět, ža mě neznáš, jinak bys věděl, že já nechodím do práce, ale do zaměstnání :)

Jinak máš samozřejmě kus pravdy. Na druhou stranu myslíš, že Lucce Bílé někdo diktuje, co má zpívat? Já myslím, že už ani ne. řekl bych, že je už dost za vodou na to, aby mohla prosadit svou. Na druhou stranu i ona musí být z něčeho živa. A je pořád pravdou, že je lepší zpívat to, co tě živí než to, co tě baví :-( (Potom, když máš za co, můžeš si teprve svobodně zpívat co chceš.)
10. GRAVATAR - Kari10. 6. 2004 23:25:00
To ja bych radsi jel na tu Vltavu nez koukal na finale... :-)
11. GRAVATAR - sokolik@sokolik.czSokolík11. 6. 2004 8:41:00
[10] No o tom žádná... :)
12. GRAVATAR - krtek14. 6. 2004 19:02:00
tak Tvá logika slaví úspěch, nebo že by měl český národ přece jenom vkus? :-)

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]