15.ledna 2005

PC a internet Tak jsem konečně změnil providera

Tak jsem po dlouhých týdnech lamentování a nadávání na PES.CZ a jejich neschopnost jsem konečně přemigroval ke společnosti HYPERLINK.CZ. A jaké jsou první dojmy?

Velmi pozitivní. Migrace proběhla bez větších problémů. Je pravda, že jsem chvíli stagnoval a nic nepsal, ale to bylo způsobeno převážně technickými změnami a silným nedostatkem času. Taky je dost možné, že zmizeli některé vaše poslední komentáře, takže pokud byli důležité, piště znovu a pokud ne, tak je to stejně jedno. :)

Cokoliv jsem zatím potřeboval vyřešit s technickou podporou Hyperlinku, tak bylo vyřešeno k mé spokojenosti. Jediné, co by se mi líbilo víc, by byla rychlejší odezva technické podpory, ale na druhou stranu, když vezmu v úvahu, že tady za rok zaplatím to, co na Psovi za měsíc, tak to ani tak nevadí. A Pes měl sice rychlejší odezvu, ale zato nikdy žádné řešení. Takže první dojmy – zatím jsem velmi spokojen. A co vy?

Mimochodem zároveň s migrací jsem do pravého sloupečku přidal i poslední komentáře k článkům, abyste mohli sledovat co kdo píše. Taky mi dočasně nefunguje odesílání emailů z webu – takže nefunguje upozorňování na nové komentáře.


Hledáte-li správce sítě nebo prostě nekoho kdo umí spravovat servery, hledejte na www.petr-hladis.cz

Přečteno: 3483x | Komentářů: 0x | Kategorie: PC a internet

Komentáře čtenářů

Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]