7.února 2005

Vandrování Pravda o Thompsonových vlcích a Drobkovi

Pravdu se bojím, že nikdy nikdo nezjistí a zná ji pouze Drobek sám. Jen mám pocit, že je příliš mnoho lidí, kteří mluví veřejně ve prospěch Drobka a pouze média píší v jeho neprospěch. Měl jsem tu čest mluvit s nejmenovaným člověkem, který viděl Drobkův počítač.

Podle jeho tvrzení měl Drobek v počítači dva disky, přičemž všechny fotky měl na disku, kde měl zároveň operační systém a tedy jej nemohl z počítače vyndat, protože by počítač nefungoval.

Taktéž tvrdil, že v počítači bylo tisíce fotek, mezi nimiž bylo pár fotek nahatejch kluků. Nejednalo se však o žádné porno nebo erotiku, ale normální koupání v řece, které snad znají všichni trampi. I já sám mám na svém blogu fotky, které vypadají všelijak a přitom všichni fotografovaní jsou jinak docela normální.

A k této citaci mého zdroje se mohu připojit i já: "Řekl bych, že Drobek pro ty kluky udělal mnohem víc, než jejich rodiče."

Pokud si vzpomínám já z naší návštěvy na ranči, tak kluci měli k počítači přístup dle chuti a Drobek je pouze vyháněl, aby tam neseděli dlouho a raději šli ven a hýbali se. A i v tom mu musím dát za pravdu a souhlasit s ním.


Přečteno: 3799x | Komentářů: 2x | Kategorie: Vandrování

Komentáře čtenářů

1. GRAVATAR - 77.87.232.1014. 7. 2009 22:27:00
2. GRAVATAR - 77.87.232.1014. 7. 2009 22:27:00

Reklama ETARGET:


Přidat vlastní komentář k článkuZ důvovů ochrany proti spamu prosím do následujícího políčka napište texy "NOSPAM":

Chcete-li ke komentáři přidat svou fotku nebo jinou ikonku, postupujte podle návodu.


TOPlist

[CNW:Counter]